Byl Feri napaden, nebo napadal? Kalousek zuří kvůli útokům na Feriho, ale uživatelé mu připomněli jeho rvačku

PRAHA | Včera údajně dva muži zaútočili na poslance TOP 09 Dominika Feriho, údajně kvůli politickým důvodům a barvě jeho pleti. Český politik Miroslav Kalousek se k této události vyjádřil na internetu, ale sám narazil na vlnu kritiky za svůj čin v minulosti.

Mirďa Kalousek kadí ve Sněmovně z tlamy | foto: PL

Feri zveřejnil fotografii, na které má na sobě roztrhanou košili, a napsal: „Jel jsem na Moravu a nějací pánové se jali pěstí. Hele, můžeme spolu politicky nesouhlasit, ale fyzicky se nenapadáme. Snažil jsem se jim to vysvětlit, ale co se dá dělat,“ napsal Feri. Ovšem jak to bylo ví jen zúčastnění.

Provokoval Feri nebo zahájil útok sám? Kdo ví? Fízlové to nevyšetří, jelikož vrchnost je vždy hájená. A na místě byli nasazeni i tajní bez uniforem. Viník je vždy občan, ne politik. Kalousek to vše komentoval, ale nějak zapoměl, že kdysi sám pěstí napadl občana.

Bijou na Moravě negry, kteří do politiky nepatří? Dominik Feri šel mezi voliče a dostal přes držku

“Prý řvali něco o negrech…” Další rasový útok na našem území. Ani tentokrát to ale nebudou islamisté, ale “skutečně slušní Češi”. Doufám, že budou přísně potrestáni, napsal Mirďa „TOPfašoun0,9“ Kalousek. Podle samotného prohlášení Feriho ovšem o nějakých negrech vůbec nebyla řeč. To si měli vymyslet až mediální mrdky později.

Bývalý předseda TOP 09 však převzal trochu pozornosti. Uživatelé mu připomněli, jak kdysi před veřejností dal facku klukovi, který se prý negativně vyjádřil o jeho rodině.