Potvrzeno: Na Srí Lance vraždili křesťany mu-slimáci

KOLOMBO | Počet obětí mu-slimácký teroristických útoků na Srí Lance se zvýšil na 310, zraněno bylo na 500 lidí, zadrželi 40 osob. Ministr zdravotnicí obvinil z vražedných útoků organizaci islámskou Thowheed Jamath. Takže oficiálně potvrzeno, byl to útok prašivých psů a nečistých prasat. Kdy povstane Vojsko Krista k neutralizaci mu-slimáků pomocí Križových výprav?

Masové vraždění křesťanů na Srí Lance v kostelech na Boží hod velikonoční

Ministr zdravotnictví Srí Lanky Rajitha Senaratne v pondělí prohlásil, že série vražedných útoků po celé zemi byla zorganizována místní skupinou Thowheed Jamath. Zástupce vlády také prohlásil, že útoky byly provedeny s pomocí velké mezinárodní sítě.

„Nevěříme tomu, že tyto útoky byly provedeny lidmi, jež byli omezeni pouze na tuhle zemi,“ prohlásil ministr a dodal: „Existovala mezinárodní síť, bez které by útoky nebyly úspěšné.“

Současně s tím ministr telekomunikací Harin Fernando publikoval na Twitteru mezinárodní policejní zprávu ze dne 11. dubna, která varovala před tím, že organizace Thowheed Jamath plánuje zaútočit bombami na katolické kostely a indické velvyslanectví.

Mluvčí, jehož citovala agentura AFP, dodal, že policie dosud zadržela v souvislosti s útoky 40 osob. Mezi nimi má být i řidič dodávky, kterou údajně použili sebevražední bombu útočníci a také majitel domu, ve kterém mnozí z útočníků bývaly, informuje agentura AP. Ta stále tají, že se jedná o prašivé psy a nečistá mu-slimácká prasata. Nu, za II. světové vlky AP šířila i propagandu Adolfa Hitlera. Tak nic nového.


Policie včera dopoledne uvedla, že jeden z pachatelů sebevražedného výbuchu v hotelu Shangri-La byl identifikován jako Insan Seelavan, vlastník továrny.
Policie také informovala, že útočník byl podezřelý z toho, že měl vazby s dalšími pachateli výbuchu v Dematagodě. Devět zaměstnanců Seelavanu bylo zadrženo a budou ve vazbě do 6. května. Ministr zdravotnictví Srí Lanky Rajitha Senaratne v pondělí prohlásil, že série vražedných útoků po celé zemi byla zorganizována místní skupinou Thowheed Jamath.
Během osmi explozí na Srí Lance bylo zabito nejméně 300 lidí a dalších několik stovek bylo zraněno. K útokům došlo v několika kostelech a hotelech v Kolombu a dalších městech.

Reklama: