Tisíce muslimských teroristů plánují sérii teroristických útoků v Evropě

„Humanitární organizace“ a evropští „liberální demokraté“ svou hloupostí pomáhají muslimským teroristům zajistit cestu „domů“, léčí je, ubytovávají, živí, šatí a aktivně dehonestují a kriminalizují ty se zdravým rozumem.

Lubomír Volný | repro: FB LV

Tisíce muslimských teroristů z ISIS, kteří se již nacházejí v Evropě a jejich velitelé po celém světě aktivně plánují sérii teroristických útoků v Evropě inspirovaných masakrem v klubu Bataclan.

Dokazují to dokumenty získané z počítače velitelů této teroristické organizace. “Humanitární organizace” a evropští “liberální demokraté” svou hloupostí pomáhají muslimským teroristům zajistit cestu “domů”, léčí je, ubytovávají, živí, šatí a aktivně dehonestují a kriminalizují ty se zdravým rozumem.

Na Srí Lance věděli s 10 denním předstihem, že muslimští teroristé plánují útoky. Veřejnost NEBYLA VAROVÁNA!!!
U nás v ČR máme právě dnes ve vězení dva muslimy, konvertitu Slováka a Egypťana, kteří si vyráběli sebevražedné vesty. Minimálně 11 lidí včetně 2 českých konvertitů odjelo loni bojovat do Sýrie na straně teroristů.
Na Velikonoce jsme se “zabetonovali” na tržištích.

Bagatelizace a utajování rizika by měla být stejným trestným činem jako šíření poplašné zprávy. Věříte tomu, že Vás bude Hamáček a nebo premiér varovat? Co nám hrozí či nehrozí, si musíme mít právo svobodně rozhodnou každý z nás sám za sebe. Chceme pravdu, chceme informace a chceme aktivní řešení problematiky muslimského terorismu.