Vyšinutí havloidi mají „jasno“: Ožralého Feriho napadl Zeman a Rusko

PRAHA | V neděli byl, údajně z politických důvodů a kvůli barvě pleti, dvěma muži napaden poslanec fašistické TOP 09 Dominik Feri. Zatímco kriminalisté pracují na případu, tak havloidi pražské kavárny již rozluštili, kdo za útokem na mladého poslance stojí. Zeman a Rusko!

Vyšinutí havloidi mají jasno – Feriho zbil Zeman

Policii se již v neděli večer podařilo zjistit totožnost mužů podezřelých z útoku. Jde totiž o muže z Uherskohradišťska, a to ve věku 25 a 48 let. Podle informací, které se objevily na sociálních sítích, měl na poslance zaútočit jistý Vladimír Hromádko a jeho syn Vojtěch, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Jak uvedl na Twitteru novinář Lukáš Valášek, Hromádko‏ je prý „zarytým příznivcem“ politického hnutí Řád národa. „Připomínám, kdo další nacionalistickou a proputinovskou stranu podporuje,“ dodal a k příspěvku připojil odkaz na článek.

Ten pojednává o křtu knihy s názvem Lánská obora v proměnách času, kterou křtil český prezident Miloš Zeman. Knihu navíc vydalo nakladatelství, které bylo dříve vydavatelem Listů Řádu národa. Dá se tedy jen spekulovat o tom, co má tato připomínka dle novináře naznačovat.

Valáškovi přitakává ale i další uživatel. Ten však pohlíží na útok na Feriho v širším kontextu a zašel ještě dál: „Tak SPD vygenerovala prvního českého teroristu a teď ještě dva gangstery s nožem, co bodají lidi do zad. Zeman, Okamura, Klaus ml., Foldyna a jejich SPD a Řád národa placený Ruskem, aktivují v lidech nejnižší zlo a rozkládají celou zem. Jsou to zločinci,“ šířil havloidní lži a pomluvy imbecil.