Policejní dobytek o Velikonocích buzeroval a šikanoval řidiče

PRAHA | „Velikonoce – vyhodnocení,“ takto je označena propaganda zločinecké organizace policejního státu na buzeraci a šikanu obyvatelstva, která je označována jako „Policie ČR,“ který je tvořena orgány z velké části mentálně postiženými jedinci, případně agresivními psychopaty, sociopaty a pologramotnými věšáky na uniformu.

Za volantem byl policejní dobytek?

„Během velikonočních svátků probíhaly na území České republiky rozsáhlé kontroly,“ popisuje nasazení po-orgánů policejní huhlalka a přísavka na veřejných rozpočtech, za darmo moc drahá, prap. Hana Rubášová s tím, že cílem těchto dopravně bezpečnostních akcí je především snížit dopravní nehodovost a zvýšit bezpečnost a plynulost silničního provozu, což je lež a propaganda skrývající, že A.C.A.B. vyjdou v ulicích ukájet své nízké pudy, aby si část z nich hojila své mindráky a ukájela své nízké pudy při šikaně a buzeraci pokojného obyvatelstva. „Buzerace a šikana českých řidičů pokračuje!

„Policisté v průběhu velikonočních svátků dohlíželi na území celé České republiky na bezpečnost a plynulost silničního provozu. Do akce bylo nasazeno celkem 2886 policistů, kteří zkontrolovali přes 35 000 vozidel. I přesto, že Policie ČR předem upozorňovala na chystané kontroly, zjistila celkem 5643 dopravních přestupků. Nejčastěji řidiči porušovali rychlostní limity, nebyli za jízdy připoutáni bezpečnostním pásem, či neměli v pořádku technický stav vozidla. Ve 28 případech bylo zjištěno porušení zákona u motorkářů. Protiprávního jednání se dopustilo také 227 cyklistů. Za volant usedlo pod vlivem alkoholu 104 řidičů, 35 řidičů bylo ovlivněno návykovými látkami,“ píše huhlalka o průběhu policejního šikanování obyvatel České republiky.