Americká agrese: Velvyslanec SS vyhrožuje Rusku letadlovými loděmi ve Středozemním moři

MOSKVA | Velvyslanec Spojených států v Rusku označil americkou útočnou skupinu lodí ve Středozemním moři za signál pro Moskvu. Uvádí se to ve zprávě pro tisk Šesté flotily Vojenského námořnictva SS. O vyhrožování amerického zločince v rámci diplomacie informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

John Huntsman – americký zločinec v rámci teroristické diplomacie SS | foto: sputnik

„Diplomatické styky a dialog ve spojení s mohutnými obrannými systémy těchto lodí Rusku ukazují, že usiluje-li skutečně o zlepšení vztahů se Spojenými státy, musí zastavit svou destabilizující aktivitu po celém světě,“ šířil dezinformace a americkou rusofobní propagandu Huntsman, když každé malé dítě ví, že svět destabilizuje všudepřítomný americký terorismus.

Podle jeho slov představuje každá letadlová loď ve Středozemním moři sto tisíc tun mezinárodní diplomacie. Ale zapomíná, že pro ruské loďstvo by sto tisíc tun mezinárodní diplomacie bylo na dálku malinké sousto k potopení. Deset či dvacet minut? A byli by američtí námořníci krmivem pro ryby v moři?

Dvě útočné skupiny amerického loďstva s letadlovými loděmi zahájily společné operace ve Středozemním 23. dubna. Ve složení seskupení je celkem 130 letadel, deset lodí, včetně letadlových lodí USS Abraham Lincoln a USS John C. Stennis (třídy Nimitz), a také devět tisíc námořníků a námořních pěšáků. To by se ryby celkem přežraly, až by tento dobytek byl součástí jejich jídelníčku.