Je Dominik Feri sprostý lhář?

Dominik Feri je politik, do konce je vytipován elitami jako budoucnost Evropy. Řadu lidí naštvalo, že aniž bylo jasné, co se přesně stalo, tak už byl prokazatelně napaden a rasisticky urážen a že článek o něm se najednou dostal na první místo.

Richard Novák | foto: © Centrální informační agentura, z. s. (CIA) – © Radek Velička

Srí Lanka byla zprávou sice důležitou, ale svou důležitostí se odsunula daleko za kauzu Feri. Mnoho FB účastníků to neusnesla, začala proti Ferimu psát i urážky.

O Ferim jsem věděli naprosto všechny podrobnosti, ale kdo stál za útokem na Srí Lance? I dnes ČT nám ve zprávách sdělila, že za útoky byl pravděpodobně IS. I když tohle již týden uváděli Američané, kteří měli informace o možných útocích. Ale, že Feri byl nažranej a dostal se do obyčejné potyčky, ve které padla slova i o negrech, tak to je daleko větší průšvih než co se stalo na Srí Lance.

Na lep mu skočil bohužel i ml.Klaus, který mu napsal vzkaz plný pochopení a soucitu. I soucitu, pokud by se ukázalo,. že to nebyla pravda? Že vše mohlo být i jinak a asi i bylo? Že se Feri nestydí. Má obrovskou podporu svých, ale to neznamená, že nás umlčíte.