Fašistům a nacistům, kteří narušovali čtvrteční demonstraci SPD, hrozí vysoké pokuty. Pokud se odpovědné orgány neposerou strachy

PRAHA | Až 10 tisíc korun hrozí pokuta deseti fašistům a nacistům, které zadržela policie při čtvrtečních demonstrací příznivců a odpůrců hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). Policie rovněž oznámila, že zná totožnost muže, který na akci SPD hajloval. Byl to provokatér bruselofilních dobytků. Poslanec Jaroslav Foldyna narušitele nazval jasně a výstižně: Fašisté!

Probruselská fašistická děvka? | repro: iROZHLAS (Lukáš Řezník)

Hnutí SPD ve čtvrtek na Václavském náměstí uspořádalo demonstraci „proti diktátu Evropské unie“, čímž zároveň odstartovalo kampaň pro volby do Evropského parlamentu. Na místě byli přítomní i odpůrci hnutí, kteří se pokusili akci přehlušit. Prostě se chovali jako odporná havloidní dobytek – dnešní EU podporuje jen levicová špína a zmdri a tak se také předvedli.

Ty však vytlačila policie s odůvodněním, že narušují řádně oznámenou akci. Přitom bylo zadrženo deset lidí kvůli neuposlechnutí výzvy policie. Případ bude nyní projednávat správní úřad. Dotyčným osobám hrozí pokuta až do výše 10 tisíc korun. Neposere se odpovědný úředník? Vždy by musel trestat podobné zmrdy a idioty, jako je on sám. Vůbec, že je A.C.A.B. legitimovali bylo překvapivé – smutné je, že je při odsouvání nezmlátili do krve, ale prase prase nepožere.

Hajlující havloidní provokatér?

Za volantem byl policejní dobytek?

Policie ČR rovněž oznámila, že zjistila totožnost muže, který na akci SPD hajloval. Jedná se o muže v uniformě a zeleném baretu, jehož snímky se dříve objevily na sociálních sítích. Policisté si již 43letého muže vyslechli, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Policisté na svém Twitteru dále zdůraznili, že budou věnovat pečlivou pozornost i příspěvkům na sociální síti a zjištěná protiprávní jednání řešit dle zákona, což je jasné – provokatér hajluje a fízlovské svině budou cenzorovat a pronásledovat. SMRT A.C.A.B. !!!


Eurohujeři jsou fašisté!

Jaroslav Foldyna | foto: skromach.cz

Poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna dokázal pobouřit jak svého stranického kolegu, tak i havlidní pražskou kavárnu imbecilního dobytka.

Poslanec se nejen zúčastnil ve čtvrtek mítinku SPD, ale postavil se za účastníky demonstrace a dokonce označil odpůrce akce za fašisty. Foldyna sdílel na svém facebookovém profilu záběry z mítinku Okamurovců, což se očividně nelíbilo někdejšímu europoslanci za ČSSD Liboru Roučkovi. „Jardo, co tam děláš u těch nácků?“ zeptal nenávistně se v komentářích k příspěvku.Rouček se tak dopustil šíření dezinformací, jelikož SPD nemá s „nácky“ nic společného. Sám socansý dobytek Rouček je větší nácek než všichni členové SPD dohromady.

Odpověď Foldyny na sebe nenechala dlouho čekat. „Libore, šetři s těmi nácky, jako fašisti se tady chovají ti, co tady nejvíce křičí pryč s fašisty,“ zareagoval a měl pravdu, jelikož to jsou přesně praktiky Musoliniho a Hitlera – agresivně napadat politické protivníky.

Reklama: