Uřvaní europaviáni na Václaváku při manifestaci SPD ukázali, že se chovají jako pohůnci Hitlera

Ještě jednou moc děkuji policii, že zakročili proti sluníčkářům, kteří opakovaně porušovali zákon a narušovali naší řádně nahlášenou manifestaci za svobodu, suverenitu, demokracii a proti diktátu EU! „Chceme žít v EU, dokonce i s Vámi“, vzkázali nám arogantně na transparentu sluníčkáři při naší akci na Václaváku. Tito lepšolidé ukázali svoji pravou tvář. My vlastenci jsme pro ně lidmi druhé kategorie. Přesně tak rozděloval lidi Hitler.

Tomio Okamura

Co na tento názor sluníčkářských novinářů, politiků a aktivistů říkáte? Pro mě je to zcela nepřijatelné rozdělování lidí, jelikož máme všichni stejná práva i povinnosti. A jak víte, sluníčkáři se pokusili opakovaně narušovat naše řádně nahlášené shromáždění na Václaváku a hlasitě pískali a bučeli při zpěvu české hymny, přičemž místo českých vlajek měli v rukou vlajky EU… Lidé z celé republiky viděli na vlastní oči, jaká je představa sluníčkářů o demokracii!

Pražský magistrát pod vedením Pirátů, TOP09 a hnutí Praha sobě poslance KDU-ČSL Čižinského totiž schválně dodatečně na stejném místě povolil antiakci sluníčkářů, aby nás mohli rušit. Skvělou atmosféru naší manifestace za svobodu a suverenitu České republiky a proti diktátu Bruselu se jim ale překazit nepodařilo! 🙂 Děkuji za účast našim kolegům z evropské vlastenecké frakce Marine Le Pen, Geertovi Wildersovi, Matteo Salvinimu a všem, že jste přišli a za opravdu skvělou atmosféru! Držte nám palce a přijďte k volbám! Česká republika na 1.místě!

A my pojďme odpovědět tím, že přijdeme v co největším počtu ke klíčovým volbám do Evropského parlamentu 24. a 25.května a podpoříme tak úsilí vlasteneckých stran v boji za svobodu a spolupráci národních států Evropy bez diktátu Bruselu! Evropský parlament je totiž jediné místo, kde můžeme prosadit změnu v Evropě a bojovat za suverenitu České republiky – a proto je zcela nutné v těchto volbách uspět. Nejsme v SPD sami – spolu s našimi kolegy z naší evropské vlastenecké frakce Evropa národů a svobody (ENF) italským mistrem vnitra Matteem Salvinim (Lega), francouzskou Marine Le Pen (Národní sdružení), holandským Geertem Wildersem (Strana pro Svobodu), rakouskými vládními Svobodnými a dalšími vlasteneckými parlamentními stranami máme obrovskou šanci udělat změnu. Podle průzkumů se pravděpodobně staneme druhou nejsilnější frakcí v Evropském parlamentu a zastavíme tak škodlivé nařízení Evropské komise a diktát z Bruselu!

Nekandidujeme proto, aby naši poslanci v Evropském parlamentu kolaborovali s elitami Evropské unie. Kandidujeme v těchto volbách, abychom zastavili diktát neomarxistických globalistů ovládajících současnou Evropskou unii. Ve spolupráci s vlasteneckými politickými stranami naší frakce jsme připraveni budovat novou formu spolupráce národních států Evropy. Spolupráci, která bude respektovat a chránit naší suverenitu, svobodu, kulturu a tradiční společenské hodnoty.