Bude se jím inspirovat i pirát Ivan Bartoš? Terorista střílející v synagoze v San Diegu byl antisemita a odpůrce DJ Trumpa

SAN DIEGO – PRAHA | Otevřený antisemitský dopis byl zveřejněn v sobotu v online zpravodajství, několik hodin před střílením v synagoze Poway, která se nachází v blízkosti San Diega v Kalifornii. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

John T. Earnest levicový terorista z San Diega bude inspirovat levicového teroristu Bartoše?

Policie identifikovala podezřelého ze sobotní střelby v synagoze Chabad, kvůli které zemřel jeden člověk a několik dalších bylo zraněno. Podle úřadů to byl John T. Earnest (19) ze San Diega. Byl zatčen a je vyslýchán. ​Mezitím televize NBC oznámila, že antisemitský dopis byl zveřejněn několik hodin před útokem uživatelem @JohnTEarnest.

V dopise psal, že byl inspirován Robertem Bowersem, který v říjnu střílel v Pittsburghské synagoze, po které zemřelo jedenáct lidí. Ovšem také jej měl inspirovat i řezník z Nového Zélandu Brenton Tarrant, který postřílel padesát kousků v mešitě ve městě Christchurch 15. března.Poukázal na to, že přípravy na útok na synagogu Poway začaly brzy po střelbě ve městě Christchurch – čímž ukázal svůj totální rasismus a antisemitismus, jelikož arabští mu-slimáci jsou také semitské kmeny. Rozdíl mezi Židy a Araba je minimální – každý alkoholem opilý Arab je vlastně Žid, když si vytře Koránem zadnici.

Dopis je údajně plný antisemitských prohlášení. Autor také kritizoval politiku amerického prezidenta Donalda Trumpa za podporu Izraele, tím se pak zařadil mezi levicové teroristy z okolí Antify, které FBI hodnotí jako „domácí“ teroristy. Voliči Mrs. Clinton už dokonce i vraždí! Takový Ivan Bartoš z Kalifornie?

Pirát Bartoš je i antisemita

Pirátský antisemita a levicový terorista Ivan Bartoš

Ivan Bartoš také podepsal protižidovskou listinu. Připomněl to dokonce levicový web Forum24. Citace z nenávistné výzvy směrem k projektu “Plzeň – Evropské město kultury” mluví za vše:

Dny Jeruzaléma jsou součástí politické strategie státu Izrael zajistit legitimizaci nezákonné anexe Jeruzaléma, čemuž napovídá i fakt, že se na jeho pořádání budou spolupodílet úřady státu Izrael. V rámci festivalu Dny Jeruzaléma je tedy česká veřejnost mylně informována a účelově zapojována do velmi kontroverzní politické hry, pro kterou by Vaše akce Plzeň 2015 nebyla ničím jiným než jen dalším hracím polem (…) Pořadatelé akce Plzeň 2015 – Evropské hlavní město kultury mají odpovědnost vůči české veřejnosti. Ta má právo být správně informována a nebýt jednostranně manipulována. Jiné země Evropy si tuto odpovědnost vůči veřejnosti uvědomují.“

Podpis Ivana Bartoše tam stojí vedle podpisu zeleného předsedy Stropnického, či takových fanatiků, jako je Milan Kohout, který například masturboval do svěcené vody v polském kostele. Celý nenávistný dopis zde.