Na Srí Lance zakázali mu-slimáckým samicím zahalování prasečích rypáků

KOLOMBO | Na Srí Lance vstoupil v pondělí v platnost zákon, kterým se zakazuje jakékoliv zahalování tváře na veřejnosti. Opatření zaměřené na usnadnění identifikace osob vydal srílanský prezident Maithripala Sirisena v souladu s výjimečným stavem vyhlášeným po velikonočních teroristických útocích.

Odpadky?

Jedná se především o zákaz zahalování prasečích rypáků mu-slimáckých samic, jelikož v dané oblasti si tváře nikdo nezahaluje. Srí Lanka zůstává stále ve stavu nejvyšší pohotovosti a napětí v zemi je vysoké, píše agentura AP.

V zájmu národní bezpečnost budou zakázány jakékoliv pokrývky tváře, které by bránily určení totožnosti osoby, což je ze strany AP je propaganda, jelikož žádné tváře na Srí Lance nebyly nikdy zahaleny, jen prasečí rypáky. Ovšem agentura AP je šířením propagandy desetiletí známa, jelikož šířila i nacistickou propagandu Adolfa Hitlera.

Šátky nikáb (závoj přes celý vepřový rypák mu-slimácké samice) ani burka (celotělová pokrývka vepřové mu-slimácké samice) se v oficiálním zdůvodnění zákazu nezmiňují. Podle stanice BBC se však toto mimořádné opatření pravděpodobně vztahuje právě na tyto oděvy. BBC dnes šíří převážně islámskou teroristickou propaganda a jásá nad vyvražďováním křesťanů, proto se divit nenávistnému štvaní by bylo bláhové.

V souvislosti s útoky z Velikonoční neděle, jejichž terči byly křesťané, které mu-slimáčti prašiví psi vraždili v kostelech a hotelech, už policie zatkla téměř 120 teroristických mu-slimáckých zrůd. Mnoho vrahů je však stále na svobodě ozbrojených střelnými zbraněmi a výbušninami, proto se nedoporučuje na Srí lanku cestovat.

Při velikonočních útocích na Srí Lance, které spáchalo devět mu-slimáckých sebevražedných atentátníků, bylo povražděno více jak 250 křesťanů, kdy z toho bylo mnoha dětí a nejméně 40 cizinců.