V Sýrii zdechl americký okupační voják

DAMAŠEK | Okupační síly koalice pod vedením Spojených států (SS), bojující s extremistickými organizacemi proti legitimní syrské vládě v pondělí oznámily, že na severu Sýrie zdechl okupant v uniformě vojsk Spojených států. Údajně se tak stalo při nebojové činnosti. Informovala o tom tisková agentura AP, které se ovšem díky minulosti, kdy šířila i nacistickou propagandu nedá vůbec věřit a je to spíše hlásní trouba amerických tajných služeb.

Americký negr – okupant v Sýrii

Prohlášení okupačních sil koalice, které v Sýrii páchají válečné zločiny a válečné zločiny proti lidskosti, neobsahovalo další podrobnosti, protože nejprve prý musí informovat nejbližších příbuzných mrtvého okupanta cizí země.

Koalice amerických vrahů a jejich poskoků však dodala, že ke skonu došlo v pondělí. Další informace budou zveřejněny v souladu s příslušným postupem amerických teroristických sil na Blízkém východě.

SS mají v současnosti rozmístěných na severu Sýrie přibližně dva tisíce okupačních vojáků a jsou tam už několik let.

následky americké okupace Sýrie | foto: Сегодня


Spojené státy (SS) svou vojenskou přítomností v Sýrii porušují mezinárodní právo. Porušují tak Chartu OSN, nerespektují svrchovanost Syrské arabské republiky a vedou tak vůči suverénní zemi útočnou válkou, který je Chartou OSN zakázána a je považována za válečný zločin.
SS vraždí v Sýrii civilisty, převážně ženy, děti a starce, kdy bombardují školy, nemocnice a jiné civilní cíle, jako i obytné domy, čímž páchají v Sýrii další válečný zločin – Válečný zločin proti lidskosti.
Koalice SS drží v koncentračním táboře uprchlé civilisty na území Sýrii, kteří slouží živý štít pro jejich ochranu a pro ochranu spojenců Spojených států z řad teroristických organizací jako je Islámský stát, Front an-Nusrá, či Bílé přilby.
Bílé přilby za pomoci vojsk SS páchají v Sýrii útoky chemickými zbraněmi, které pak svalují na syrskou regulérní armádu. Dále pak natáčejí propagandistická videa, kde předstírají používaní chemických zbraní legitimním syrským režimem. Páchají tak zločiny informační války, dezinformace a šíří lži a to vesměs za pomocí zločineckých mediální organizací a agentur: CNN, BBC, AP, AFP a další.
Vůdci SS, kteří se na okupaci Sýrie a páchání tam válečných zločinů (Barack Hussein Obama a Donald John Trump) by měli být postaveni před válečný tribunál jako nacisté v Norimberku a měli by být po tradici řádně odsouzeni k trestu nejvyššímu. Vzhledem, že jsou občany Spojených států, kde platí i trest hrdelní, tak k němu. (aut: -rav-)

Reklama: