Užiteční idioti politiků, co prohrávají volby na běžícím pásu, protestovali proti Babišovi a Benešové

PRAHA | V několika městech České republiky včera probíhaly protesty hrstky užitečných idiotů, kteří jako poskoci politiků, co prohrávají volby na běžícím páce, nebo jsou zvoleni do Senátu za minimální voličské účasti, proti tzv. „ovládnutí justice“, jak píše portál šířící lži, dezinformace a propagandu – Novinky.cz (hovnomet bez důvěry), skrze jmenování Marie Benešové na post ministryně spravedlnosti.

Andy Babiš se směje. Nebo vysmívá? | repro. FB AB

Uvádí se, že k protestům dochází, jelikož lidé mají obavy, že tato ministryně by byla spojenkyní premiéra a prezidenta Miloše Zemana, jež mají s justicí vlastní záměry, což je zase jednou havloidní hovadina vypouštěna imbecilními havloidními hovady, které naštěstí odcházejí do dějin, tak proto jako rozzuřené krysy v koutě prskají.

Na pražském Hradčanském náměstí se sešlo podle informací pár desítek užitečných idiotů. Podle médií tito uřvaní paviáni skandovalo „Bureše do koše“, „Nezávislost justice“ či „Nejsme slepí“. Následně banda tupých havloidních pošuků táhla jako hloupá tlupa na Staroměstské náměstí.

„Organizátoři prohlásili, že pochodu se zúčastnilo 4000 lidí, přičemž na Staroměstském náměstí na ně čekalo dalších 10 000 demonstrantů,“ informuje o dezinformaci nátlakové zločinecké organizace „Milion chvilek pro demokracii,“ světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Podle očitých svědků se pochodu zúčastnilo několik desítek duševně nemajetných zoufalců a na náměstí na ně čekalo několik obrovských deštníků, kdy to mělo navodit masovost, ale ty deštníky byly obrovské, tak jeden užitečný idiot zabral místo až pro deset lidí. Jestli se sešlo několik stovek debilů, tak je to moc.

„Policie navrhla obžalovat premiéra. Ten prohlásil, že je to účelový komplot, a nechal vyměnit ministra spravedlnosti, pod nějž spadají státní zástupci a soudci, kteří rozhodnou o premiérově vině či nevině. Nechceme, aby se premiér vyhnul spravedlivému soudu a aby prezident tahal z pozadí za nitky v justici,” šíří mediální hovnomet Novinky propagandu, dezinformace, lži a spekulace organizátorů šaškárny v Praze ze společnosti Milion chvilek pro demokracii.