Italský vicepremiér a ministr vnitra Matteo Salvini podporuje SPD!

„Vážené dámy a pánové, posílám pozdrav mému příteli Tomio Okamurovi a českým přátelům z SPD, doufám, ale ve skutečnosti jsem si jist, že od 26.května po volbách do Evropského parlamentu budeme konečně spolupracovat v nové Evropě, která brání hranice a naše děti před imigrací a islámským extremismem, které musí být zastaveny.“

Tomio Okamura | repro: FB TO

Matteo, můj příteli a kolego, moc děkuji za Tvoji podporu! Pojďte v co největším počtu ke klíčovým volbám do Evropského parlamentu 24. a 25.května a podpoříme tak úsilí vlasteneckých stran v boji za svobodu a spolupráci národních států Evropy bez diktátu Bruselu!

Evropský parlament je totiž jediné místo, kde můžeme prosadit změnu v Evropě a bojovat za suverenitu České republiky – a proto je zcela nutné v těchto volbách uspět. Nejsme v SPD sami – spolu s našimi kolegy z naší evropské vlastenecké frakce Evropa národů a svobody (ENF) italským mistrem vnitra Matteem Salvinim (Lega), francouzskou Marine Le Pen (Národní sdružení), holandským Geertem Wildersem (Strana pro Svobodu), rakouskými vládními Svobodnými a dalšími vlasteneckými parlamentními stranami máme obrovskou šanci udělat změnu. Podle průzkumů se pravděpodobně staneme druhou nejsilnější frakcí v Evropském parlamentu a zastavíme tak škodlivé nařízení Evropské komise a diktát z Bruselu!

Nekandidujeme proto, aby naši poslanci v Evropském parlamentu kolaborovali s elitami Evropské unie. Kandidujeme v těchto volbách, abychom zastavili diktát neomarxistických globalistů ovládajících současnou Evropskou unii. Ve spolupráci s vlasteneckými politickými stranami naší frakce jsme připraveni budovat novou formu spolupráce národních států Evropy. Spolupráci, která bude respektovat a chránit naší suverenitu, svobodu, kulturu a tradiční společenské hodnoty.