Bude ve vězení zavražděn? Svině v taláru Deborah Taylor odsoudila Juliana Assange na 50 týdnů vězení, za něco co neudělal

LONDÝN | Britská justice dokázala, že na Britských ostrovech není právní řád, umřel tam zdravý rozum a většina tamních soudců jsou kreténská hovada, která by měla být po lidové revoluci s politiky věšena a jako potkani na potkání střílena.

Deborah Taylor – lidská svině hodná ukamenovaní? | repro: Useful Stooges

Soud v Londýně odsoudil zakladatele internetového portálu Wikileaks, Juliana Assangeho, k 50 týdnům stráveným ve vězení, a to za porušení podmínek propuštění na kauci. Informovaly o tom zdroje přítomné v soudní síni, na které se odkazuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„Nevzdal jste se policii sám a ekvádorské velvyslanectví bylo nuceno umožnit policii přístup do budovy. (…) Měl jste na výběr a já odmítám všechny důvody ke zmírnění trestu,“ prohlásila soudkyně Deborah Taylor, která trest vynesla. Jenže to je lež a překroucení práva, za tento rozsudek by měla být soudkyně lynčována a dle islámského práva, které beztak už v Londýně platí ukamenována k smrti. Assange nic neporušil a Londýn neopustil.

Soudkyně dále dodala, že porušování podmínek kauce ze strany Assangeho patří k těm „závažnějším obviněním“, která jsou proti němu vznesena, a překračuje hranice. Tak mají dalšího politického vězně a i takové svině mohou soudit. Ale přijde čas…

Šéfredaktor portálu WikiLeaks vyzývá k boji proti extradici Assangeho: Je to otázka života a smrti

Julian Assange po zatčení britskými bastardy | repro: Sputnik (© REUTERS / Henry Nicholls)

Zakladatel internetového portálu WikiLeaks Julian Assange, který byl zadržen na ekvádorském velvyslanectví a zatčen dne 11. dubna, byl odsouzen k 50 týdnům vězení. Nyní probíhá soudní řízení, které může vést k jeho vydání do Spojených států kvůli publikování utajovaných dokumentů americké vlády.

Šéfredaktor portálu WikiLeaks Kristinn Hrafnsson sdělil Sputniku, že před soudem nepromluvil s Assangem a že vláda SS a britské úřady nedovolí nikomu, aby v současné době mluvil se zakladatelem WikiLeaks, což ztěžuje poskytování informací o stavu generálního ředitele WikiLeaks.

Zakladatel Wikileaks před vynesením rozsudku prostřednictvím právníků vyjádřil lítost v souvislosti s činy, kterých se dopustil.

Assange, který byl v roce 2010 ve Švédsku obviněn ze sexuálního obtěžování a znásilnění, se od června roku 2012 ukrýval na ekvádorském velvyslanectví. Bál se totiž, že bude vydán do skandinávské země, kterou schválil britský soud.

Ráno 11. dubna 2019 byl Assange zadržen na základě rozkazu z roku 2012, kdy se nedostavil k soudu, stejně jako na žádost úřadů Švédska a Spojených států. Ve stejný den soud v Londýně zjistil, že Assange porušil také podmínky pro propuštění na kauci.

Obžalovaný zatím zůstává ve vazbě. Velká Británie požádala Spojené státy, aby poskytly všechny nezbytné dokumenty pro jeho vydání, a to do 12. června. Soud o vydání Assangeho bude pokračovat ve čtvrtek v Londýně.

Reklama: