Je Petr Fiala feťák? Václav Klaus bez servítků označil odsáka Fialu za hlupáka, darebáka a podvodníka

PRAHA | Nynější předseda ODS Petr Fiala uvedl na adresu bývalého předsedy a zakladatele strany Václava Klause a jeho syna Václava Klause mladšího, který byl nedávno z ODS vyloučen, že oni dva ho nebudou poučovat, co je pravicové. A co na to prezident a profesor Václav Klaus?

Zakladatel České republiky Václav Klaus

Petr Fiala prohlásil, že se od Václava Klause ani od jeho syna nenechá poučovat o tom, co je pravicové, protože oni už pravicoví nejsou, kvákal imbecilní havloidní pošuk Petr Fiala z Brna, kde je asi vadná voda, jelikož výskyt takovým tvorů je tam vyšší než jinde .

„Stalo se tak právě v době, kdy došlo k vyostření situace kolem vyloučení Klause mladšího z řad dané strany. Podle předsedy ODS oba Klausové prosazují proruské názory a podporují radikální a extremistické západoevropské strany a myslí si, že tím nejhorším jsou parlamentní demokracie,“ informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes, o lžích, propagandě, dezinformacích a pomluvách, které Fiala z ODS zvaný taky modrý klaun, či politický eunuch, šíří.

Druhý prezident republiky, bývalý předseda Poslanecké sněmovny, tehdejší premiér ČR a ministr financí federální vlády ČSFR a zakladatel Občanské demokratické strany Václav Klaus na tyto fialové lži Petra Fialy reagoval až nezvykle radikálně:

„Jestli ten výrok myslel vážně, tak je neskonale větší hlupák, darebák a podvodník, než jsem si myslel. O mně říci, že jsem proruský politik, to jsou dětinské věci. Pan Fiala svedl stranu, kterou jsme založili, na naprosté scestí. Stal se za každou cenu středovým politikem, který se chce zalíbit každému,“ skvostně popsal prezident Klaus břídila a politického nedouka Fialu.

Bývalý prezident dokonce „pohrozil“ svým návratem do politiky. „Jestli bude ještě někdy pronášet takové silácké výroky, hrozí, že se naštvu a do politiky vstoupím znovu,“ uvedl.

Je Petr Fiala feťák?

Petr Fiala s pohledem politického psychopata | reprofoto: youtube.com

Do Petra Fialy se však za výrok o nepravicovosti Klausů pustila i členka ODS a bývalá poslankyně Kateřina Dostálová.

„Dnes ráno. Poprskala jsem si smíchy klávesnici borůvkovým jogurtem. Fialo, dnes jsi první na pásce. Přečetla jsem si tady, že jsi prohlásil, že jsou Klausové málo pravicoví a nedemokratičtí a táhnou nás do Ruska. Tak se přiznej. Co to bylo? Lysohlávky, absint nebo čikuli? Zao se přiznal. Čikuli. Bo Ostrava je razovita. Brno a Prahu bych šacovala na to předchozí. Jen tak dál,“ napsala na Facebooku.


ODS se již v březnu distancovala od slov Václava Klause mladšího, když přirovnal schvalování zákonů daných unijními předpisy k rozhodování židovských výborů o složení transportů do nacistických koncentračních táborů.
Strana také uvedla, že ji Klaus mladší svým jednáním dlouhodobě poškozoval, a poté ho vyloučila ze strany.
Nyní má Klaus ml. v plánu, s podporou svého otce, založit vlastní politické hnutí.