V bytě s municí byla nalezena mrtvá žena

PRAHA | V jednom z panelových domů na sídlišti v Praze došlo k neštěstí. Hasiči objevili v hořícím bytě mrtvou ženu. Tu se záchranáři nejprve snažili oživit, ale marně. Podle předběžných informací se může jednat o vraždu. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Policejní huhlal Hulan se fotí z buzíkem

Podle informací agentury na místě zasahovali kriminalisté a pyrotechnik. Uvnitř by to se měl nacházet granát. Hasiči včera dopoledne vyrazili k požáru bytu, který se nachází na ulici Hasová v Praze.

„V bytě měla být nalezena žena, kterou se záchranáři pokoušeli resuscitovat,“ uvedl gayofilní huhlal pražské policie Tomáš Hulan.

Ženu se však již nepodařilo zachránit. Kromě toho byly v daném bytě nalezeny neznámé předměty. Podle informací jde s největší pravděpodobností o granát a další munici. „Na místo byl proto povolán pyrotechnik. Evakuován byl také celý dům a okolí,“ vyhuhlal huhlal Hulan.

V souvislosti s tím tak byly ze svých bytů evakuovány desítky osob, zejména seniorů. Není jasné, co se na místě stalo. Podle portálu však není vyloučeno, že se jednalo o vraždu.