Mu-Slimáci přivandrovalí do Evropy oslavují vypálení katedrály Notre-Dame v Paříži

Muslimové mají radost z požáru katedrály Notre-Dame v Paříži. Hafsa Askar, migrantka z Maroka a víceprezidentka Národní unie studentů Francie (UNEF), hlavní studentské organizace ve Francii, napsala na Twitter: „Lidé pláčou kvůli kusům dřeva… je to hysterická reakce ubohých bělochů.“

Tomio Okamura | repro: FB TO

A okolo požáru katedrály Notre Dame se začíná objevovat řada podezřelých okolností, které naznačují, že požár nemusel být náhodou. Znepokojivé informace o tom přináší profesor Pařížské univerzity a autor 27 knih o Francii a o Evropě Guy Millière z Gatestone Institutu. Ten upozorňuje, že sotva hodinu poté, co plameny začaly plápolat nad Notre-Dame – tedy v době, kdy ještě nikdo nemohl znát příčinu požáru – přispěchaly francouzské úřady s vysvětlením, že požár vznikl v důsledku „nehody“ a že „žhářství je vyloučeno.“

A Benjamin Mouton, bývalý hlavní architekt katedrály Notre-Dame, vysvětlil, že bezpečnostní pravidla byla mimořádně přísná a že v podkroví nebylo možné umístit žádný elektrický kabel ani spotřebič a ani žádný zdroj tepla. Dodal, že v katedrále byl instalován velmi sofistikovaný poplašný systém.

Společnost, která instalovala lešení, nepoužila svařování a na tento typ práce se specializuje. Požár vypukl více než hodinu po odchodu dělníků a nikdo z nich nebyl v chrámu přítomen. Požár se rozšířil tak rychle, že hasiči, kteří k požáru přijeli, byli šokováni.

Navíc požár v Katedrále Notre-Dame vzplanul necelé tři roky poté, co se komando džihádistek, později zatčených, pokusilo zničit katedrálu odpálením tlakových plynových lahví. Džihádistické organizace vydávají již několik měsíců prohlášení vyzývající k ničení kostelů a křesťanských památek v Evropě.

Katedrála Notre-Dame byla opakovaně označena za primární cíl. Na sociálních médiích – na Twitteru, Facebooku a webu Al-Džazíry – bylo publikováno mnoho zpráv muslimů vyjadřujících potěšení z toho, že byl zničen důležitý křesťanský symbol.

Navíc k požáru Katedrály Notre-Dame došlo v době, kdy se znásobily útoky proti kostelům ve Francii a v Evropě. V průběhu roku 2018 bylo ve Francii napadeno více než 800 kostelů… Například dne 5. března 2019 byla poničena pákistánským uprchlíkem bazilika svatého Denise, v níž byla pohřbena většina francouzských králů. Rozmlátil několik vitrážových oken a téměř zničil varhany – národní poklad postavený v letech 1834 až 1841.

O dvanáct dní později 17. března 2019 vypukl požár v Kostele sv. Sulpicia, v největším kostele v Paříži a způsobil vážné škody. Po několikadenním mlčení policie přiznala, že požár byl úmyslně založen.

Politolog Alexander Tomský v této souvislosti navíc upozorňuje, že katedrála Saint Denis s hroby francouzských králů se nachází v muslimské čtvrti a církevní slavnosti i mše se odehrávají pod policejní ochranou.

Pokud nechcete abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, volte prosím 24. a 25. května hnutí SPD ve volbách do Evropského parlamentu.

Reklama: