Kriminálníci patří do vězení a ne do politiky. Piráti Hřib a Bartoš zaštítili rozdávání pervitinu, extáze a dalších tvrdých drog

Tak a dost! Na včerejším pochodu Prahou za legalizaci drog pod oficiální záštitou primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) a za účasti předsedy Pirátů a poslance Ivana Bartoše byl účastníkům dodáván pervitin, extáze a další tvrdé drogy. Uvedl to policejní mluvčí Jan Rybanský.

Tomio Okamura | repro: FB TO

Více než 100 účastníků porušilo zákon a někteří byli kvůli tvrdým drogám přímo zadrženi policií. „Jsem velice rád, že jsem mohl být prvním primátorem tohoto města, který mohl dát záštitu této akci,“ pozdravil účastníky pražský primátor Hřib za přítomnosti předsedy Pirátů Ivana Bartoše.

Co na tohle říkáte? Mně to připadá absolutně nenormální a nepřijatelné, aby byli takoví lidé v politice. Minimálně primátor by měl okamžitě rezignovat. To už není jen extrémismus. To je přímá podpora toho nejhoršího, co může potkat naše děti.

A připomínám, že pod pražský magistrát, který vede koalice Pirátů, TOP09 a hnutí Praha sobě poslance KDU-ČSL Jana Čižinského, spadají také školy a výchova dětí a mladé generace.