Napadl Tommy Robinsona. Chtěl ho zabít? Nyní lže!

Je to vůbec možné?! Ano ve Velké Británii je to možné. Muž, který zaútočil na Tommyho Robinsona a jen ochranka mu zabránila, aby to nedopadlo opravdu hodně zle se teď prý bojí o svůj život. Bojí se o svoji rodinu, bojí se příznivců Tommyho Robinsona, bojí se, že ho neochrání Britská policie, bojí se…

Přivandrovalý prašivý pes napadá Tommyho Robinsona | repro: inews.co.uk

Mluvčí Robinsona Lisa Reynoldsová prohlásila, že tvrzení pana Mahmuda jsou nepravdivá, a dodala: „Tommy přesvědčoval své příznivce, aby zůstali v klidu tváří v tvář nepřízni osudu a nahlásili policii jakékoli neštěstí. Tommy by měl být schopen vést politickou kampaň, aniž by byl napaden organizovanými agitátory,“ uvedla podle metro.co.uk.

Pan Mahmud řekl, že mu vypadl mléčný koktejl z ruky na zakladatele anglické obranné ligy Robinsona, jako „okamžitá reakce“ poté, co ho oslovil pan Robinson.

„Zeptal se mě, jestli si myslím, že je rasista“, a já jsem řekl:„ Jo “. Poté pan Robinson řekl: „Víte, že 80% gangů znásilňující ženy v Británii jsou muslimové?“

Jenže co s tím? Když skutečně muslimské gangy, které znásilňují ženy a děti ve Velké Británii existují, a jen v Roterhamu znásilnili muslimové přes 1200 dětí do 15ti let!!!