Na Staromáku proběhla demonstrace havloidních pošuků a jiných duševně nemajetných a nemocných

Tohle prostě nevymyslíš. V Praze na Staromáku demonstrují lidé za „pravdu a lásku“ proti Babišovi a Zemanovi. A na pódiu tam za potlesku zúčastněných občanů řeční poslanci ODS, ČSSD, KDU-ČSL a Kalouskovy TOP09, kteří mají hlavní podíl na privatizačních zločinech, na současném stavu kolem exekucí, zdravotnictví či šíleně nízkých důchodech.

Tomio Okamura

Doplňuje je ještě poslanec Pirátů – přitom na víkendovém pochodu za legalizaci drog v Praze pod záštitou pirátského primátora Hřiba policie potrestala více než 100 lidí v souvislosti s držením a distribucí drog včetně pervitinu a extáze. A do toho mi jen za dnešek přišlo od sluníčkářů několik rasistických a xenofobních výhrůžek včetně výhrůžek fyzickým násilím …

Čert aby se v tom vyznal. A nejlepší nakonec prý na těchto demonstracích zároveň mnozí nadávají na Okamuru a SPD – přitom já ani SPD jsme se nikdy nepodíleli na vládě, nemáme tedy za sebou ani žádné privatizační zločiny ani rozkrádání veřejných peněz ani jiné kriminální kauzy ani účelové zákony a navíc jako jediní prosazujeme referendum a přímou volbu a odvolatelnost politiků a jejich přímou hmotnou odpovědnost a právě výše uvedené strany tomu brání. Tohle prostě nevymyslíš.