Vévodkyně ze Sussexu cikánka Meghan porodila chlapce

LONDÝN | Vévodkyně cikánka Meghan v pondělí porodila chlapečka. Informace potvrdil sám princ Harry na Instagramu, na kterého se odkazuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Harry se svou cikánkou Meghan | reprofoto: Hallo magazine

Podle potvrzených informací se páru narodil zdravý chlapeček, zatím není jasné, jestli vévodkyně rodila doma nebo v nemocnici. Harry již na Instagramu informoval o narození potomka, uvedl, že se mu narodil syn, který váží 3,2 kg.

Syn královského páru bude v pořadí následnictví na královský trůn sedmý, nestane se ale automaticky princem. Starší bratr prince Harryho William a jeho choť mají již tři děti – princezna Charlotte, princ George a prince Louise. Syn Harryho ale dostane titul lord, protože titul princ může dědit pouze nejstarší potomek mužského pohlaví.

„Začalo to dnes v brzkých ranních hodinách, kdy vévodkyně začala rodit a vévoda byl po jejím boku,“ uvedl dříve zdroj z blízkosti královské rodiny.

Podotýká se, že další detaily kromě přítomnosti prince zatím nejsou známé. Už několik dní celý svět spekuluje o tom, že vévodkyně Meghan již porodila. Teď se zdá, že dlouho očekávaná chvíle je konečně tady.