EU a jak být hezký před volbami

Stále nám je teď před volbami vtloukáno do hlav, že díky Evropské Unii… Takže se podíváme i na druhou méně příjemnou stánku této pomoci EU.

Václav Řehák im Bad Tölz | foto: Radek Velička (Centrální informační agentura, z. s.)

Evropská. Unie roky sponzoruje Palestince, pásmo Gazy. Posílá peníze na bohulibé činnosti jako je stavba škol, nemocnic, vodovodů, silnic, infrastruktury, vybudování parků, dětských hřišť, na boj proti korupci a podobné projekty.

Palestinské hnutí Hamás, které je mimochodem na seznamu teroristických organizací a vládne v pásmu Gazy, tyto peníze používají, ale ne na ony určené projekty. Použijí je na nákup zbraní. Na ničení a zabíjení civilistů v Izraeli.

Roky se o tom ví, a přesto EU roky stále Hamazu posílá peníze, a de fakto prostřednictvím těchto darů podporuje zabíjení lidí. Teď před volbami, se EU vyjádřila k tomu, že by měli Palestinci ukončit raketové útoky na stát Izrael. A má se prý Izrael s Palestinci dohodnout a uzavřít příměří. To doposud nikdo nekomentoval kam a na co ty obludné peníze jdou?! Na co jsou použity?

Kde SAKRA jsou ty desítky škol a nemocnic, kde jsou ta sídliště pro obyvatele Gazy, jde jsou ty elektrárny, ty stovky kilometrů nových silnic?

Na 600 raket teď bylo odpáleno z pásma Gazy během pár posledních dnů. Ty rakety odpálili Palestinci s úmyslem pozabíjet co nejvíce obyvatel Izraele. Víte kolik stojí jedna raketa? Během několika dnů poslali Palestinci na Izraelce několik nemocnic – tolik stal tento útok peněz.

Upozorňuji, že v USA zastavili pomoc Palestincům, takže teď je sponzoruje pouze EU, Kanada a Austrálie. Kupodivu jejích arabští bratři na ně hází bobka. Ta pomoc, kterou od nich obdrží je mizivá. Jen pro dokreslení přidávám výstřižek že zpravodajství Gazy, že vlastně ani nepotřebují Izraelce, a pozabíjejí se tam sami.