Mentálně retardovaný poskok DJ Trumpa Bolton chce rozkmotřit Kubu a Venezuelu

WASHINGTON | Spojené státy (SS) mají v plánu bránit vztahům Kuby a Venezuely, napsal na svém twitteru poskok vůdce SS Donalda Johna Trumpa pro otázky „národní bezpečnosti“ John Bolton. O žvanění mentálně retardovaného zmrda informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

John Bolton | Laskavost zmrdovi přímo z očí vystupuje | Žere tento dobytek děti? | repro: YTB

Podle jeho slov americká strana bude nadále trhat vazby mezi oběma zeměmi. Domnívá se: „Moc Kuby nad Caracasem skončí, až národ Venezuely vystoupí za svoji svobodu,“ šířil lži, dezinformace a americkou zločineckou propagandu poskok Bolton.

Reagoval tak na štvavé lži viceprezidenta SS Mika Pence. Ten předtím uvedl: „Trpící lid Venezuely se stal obětí ne jednoho diktátorského režimu, ale dvou.“ Také poznamenal: „Téměř každý Venezuelan ztratil během vlády prezidenta Nicolase Madura více než devět kilogramů,“ šířil už hodně směšné fake news.

Venezuelský prezident Nicolás Maduro Moros dříve vyzval armádu, aby byla připravena na obranu v případě americké invaze. Prohlásil, že americká strana vede „nekonvenční válku“ za účelem oslabení Venezuely. Americké zpravodajské služby podplácejí vojáky armády země, aby rozdělily a zničily ozbrojené síly zevnitř.Předtím vůdce opozičních sil, terorista, velezrádce, vlastizrádce a uboze hloupá loutka Washingtonu Juan Guaidó uznal pokus svrhnout Madura za neúspěšný a oznámil, že je otevřený návrhu Washingtonu začít vojenskou invazi do Venezuely.
Situace eskalovala 23. ledna, kdy se na pozadí masových protestů Guaidó prohlásil za dočasného prezidenta Venezuely. Jeho legitimitu uznaly Spojené státy, řada zemí Latinské Ameriky a Evropy.
Rusko, Čína, Mexiko, Írán mj. i Turecko podpořilo Nicolase Madura Morose.