Už to začalo? Ve Venezuele byl zatčen jeden z teroristických pučistů

CARACAS | Venezuelské bezpečnostní síly zadržely ve středu druhého nejvyššího představitele tamního parlamentu ovládaného teroristickou opozicí. Zatčena byla jedna loutka Spojených států jménem Edgar José Zambrano Ramírez, který je v pozici tvz. místopředsedy.

Edgar José Zambrano Ramírez – zatčený venezuelský terorista a vlastizrádný zločinec
reprodukovaná fotografie: Venezuela Analysis

Informaci o zatčení národního zrádce a zločince, teroristy a poskoka vrahů z Washingtonu přinesla hlásná trouba washingtonské propagandy pod kontrolu CIA Associated Press (AP), která ve své době šířila i propagandu vrahů z nacistického Německa.

Terorista Edgar José Zambrano Ramírez byl zatčen ve vozidle. Vozidlo mělo být odtaženo i s ním, jelikož odmítal z vozu vystoupit.

Představitelé venezuelské vlády předtím oznámili, že místopředseda Národního shromáždění a několik dalších zákonodárců čelí vyšetřování pro podezření z vlastizrady a podněcování ke vzpouře. Hrozit jim může i trest výjimečný a nejvyšší. Trest smrti mu nehrozí, jelikož byl ve Venezuela zrušen již v roce 1853.

Zatčený zločinec je jedním z devíti politických teroristů, kteří se objevili po boku americé vlastizrádné loutky Juana Guaidóa, když před více než týdnem bezúspěšně vyzýval armádu na povstání proti prezidentovi Nicolasi Madurovi Morosovi. Není se čemu divit i ve Spojených státech by byl za takové jednání zatčen a obviněn z terorismu.