Cikánka Meghan Markle a princ Harry ukázali světu jejich syna Archie Harrisona Mountbatten-Windsora

LONDÝN | Po dvoudenním soukromí v Frogmore Cottage cikánka Meghan Markle a princ Harry hrdě představili veřejnosti své roztomilé dítě. Toto video rozehřeje srdce každého.

Archie Harrison Mountbatten-Windsor | repro: Sputnik

V prvních veřejných poznámkách od narození cikánská vévodkyně uvedla: „Je to kouzlo, je to úžasné. Mám dva nejlepší kluky na světě, takže jsem opravdu šťastná.“

Vévodkyně cikánka Meghan v pondělí porodila chlapečka. Informace potvrdil sám princ Harry na Instagramu. Podle potvrzených informací se páru narodilo zdravé dítě.

Královská rodina Velké Británie odtajnila jméno novorozeného syna Meghan Markleové a prince Harryho. Došlo k tomu poté, co jméno schválila královna Alžběta II. Syn vévody a vévodkyně ze Sussexu se jmenuje Archie. Plné jméno zní Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

Dříve se aktivně spekulovalo o možném jménu dítěte. Předpokládalo se, že chlapečka pojmenují Alexander, Arthur, James či John. Ještě jednou variantou bylo jméno Spencer podle rodného příjmení (Spencerová) zesnulé princezny Diany – matky prince Harryho.