Vlastizrádce a terorista Guaidó: Mohu souhlasit s invazí SS do Venezuely. Škoda, že nemají trest smrti, už se mohl houpat na šibenici

CARACAS | Předseda venezuelského parlamentu Juan Guaidó, který se nezákonně prohlásil za dočasného prezidenta, podněcuje ke vzpouře, páchá vlastizradu a velezradu, je teroristou a loutkou Spojených států sdělil, že může souhlasit s vojenským zásahem ze strany Spojených států ve Venezuele.

Juan Gerardo Guaidó Márquez – terorista a louka Spojených států jako uřvaná venezuelská opice | repro: Sputnik

Jak dále informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes, tak Guaidó nevyloučil, že se může uchýlit k ústavnímu článku, který umožňuje zahraniční vojenskou intervenci, což ovšem může učinit pouze prezident Nicolás Maduro Moros. Jenže terorista Guiadó si myslí, že je on prezidentem – ono spíše na kriminál je do na umístění do blázince a na zakování do klece.

„Pokud zásah vyřeší krizi, možná s ním budu souhlasit,“ řekl v interiew pro italské noviny La Stampa v odpovědi na otázku týkající se možné nabídky ze strany banditů z Washingtonu. Svým prohlášením spáchal další brutální zločin velezrady.

„Je to jedna z možností. Vybrali jsme si cestu voleb, ale lidé trpí a my musíme brát v úvahu všechno,“ lhal a šířil zločineckou teroristickou propagandu lidský odpad Juan Gerardo Guaidó Márquez, který je ubohou loutkou Spojených států, které způsobují v zemi krizi, aby jí mohly okupovat a krást tak venezuelské nerostné bohatství a ropu.

A pak dále šířil lži a válečnou propagandu Bílého domu: Podle jeho slov jediným vojenským zásahem, k němuž nyní dochází ve Venezuele, je přítomnost jednotek z Kuby, která podporuje prezidenta Nicoláse Madura. „Nesmíme si plést prostředky a cíle. Cílem je mír, ale čas tlačí, protože lidé umírají,“ řekl Guaidó, kterého by měl lid zlynčovat a na tisíce kusů roztrhat.

A pak vyslal pokusný balónek do Ruska a Číny, pokud by se na něj zločinci z Washingtonu vysrali, protože by se mohli leknou otevřené konfrontace: „Rusko má zájmy a kontrakty ve Venezuele a my je budeme respektovat, protože jsme seriózní lidé, a totéž se týká Číny a všech, kdo chce vystupovat za reálné řešení.“ řekl Guaidó. Ovšem obě země podporují legální vládu a nikoliv zločince a špinavce, který je poskokem Washingtonu.Ve Venezuele začaly 21. ledna Američany řízené protesty proti prezidentu Madurovi krátce po jeho přísaze.
Řada západních zemí (satelity Spojených států (SS) a okupované země ze strany SS) v čele se samotnými SS uznala Guaidóa jako dočasného prezidenta. Což je ovšem v rozporu s mezinárodním právě a je to akt terorismu.
Maduro naopak nazval předsedu parlamentu loutkou SS.
Rusko, Čína, Turecko a řada dalších zemí podpořily Madura jako zákonného prezidenta. V Moskvě nazvali „prezidentský status“ Guaidóa neexistujícím.
Dne 30. dubna se opozice ve Venezuele pokusila provést převrat. Předseda parlamentu Juan Guaidó a jeho stoupenci se sešli v Caracasu před vojenskou základnou Carlota.
Předtím Guaidó vyzval obyvatele Venezuely a armádu, aby vyšli do ulic a dokončili operaci Svoboda s cílem svržení zákonného prezidenta Madura.
Prezident a ministr obrany oznámili věrnost ozbrojených sil legitimní vládě.
Vláda informovala o neúspěšném pokusu o státní převrat. Maduro se rozhodl zahájit vyšetřování událostí z 30. dubna. Kdy už došlo i zatýkání za podněcování vzpoury a vlastizradu. Poslanci přicházejí o imunitu a prchají na zahraniční ambasády, které podporují zločinecký puč v zemi.
Kdy bude zatčený i samotný vůdce všeho nelidského zla ve Venezuele Juan Gerardo Guaidó Márque, nebo bude zabit davem nespokojených?

Reklama: