Současný režim využívá zkušeností KGB a CIA: Metody diskreditačních kampaní proti opozičnímu hnutí SPD Tomia Okamury

V rámci naší snahy bojovat proti cenzuře a diskreditaci vlasteneckého odporu proti multikulturní a neomarxistickému režimu v Bruselu (a jeho poskokům v České republice) zveřejňujeme krátkou analýzu metod diskreditací využívaných KGB, StB, CIA či MOSADEM a nejspíše dnes i českou kontrarozvědku BIS. Jen kdysi byli cílem takových to diskreditací opoziční aktivisté proti komunistickému režimu a dnes jsou cílem vlastenci odmítající multikulturalismus, islamizaci a neomarxismus.

Lukáš Lhoťan

Nebudu vás zatěžovat rozborem vývoje diskreditačních kampaní využívaných jak komunistickými tajnými službami, tak tajnými službami západu vůči jejich protivníkům. Jen bych dodal, že po roce 1989 česká kontrarozvědka BIS (Bezpečnostní informační služba) nechala ve svých řadách spoustu agentu bývalé StB, kteří prošli prověrkami a přísahali soužít novému režimu stejně oddaně, jako tomu komunistickému.

Zároveň se vedení BIS samozvolilo do pozice jediných skutečných ochránců liberálního, multikulturního a neomarxistického režimu v České republice, což je dobře vidět v aktivitách namířených ze strany vedení BIS proti demokraticky zvolený politikům a to hlavně prezidentovi Miloši Zemanovi, který sice podle ústavy je nejvyšším šéfem BIS, ale ve skutečnosti se BIS chová jako by tomu tak nebylo a vede proti Zemanovi, ale i všem odpůrcům multikulturalismu, islamizace a neomarxismu) masivní kampaň.

Česká kontrarozvědka BIS vede kampaň proti demokratický zvoleným politikům

Miloš Zeman | repro: © Sputnik (Alexej Vitvitskij)

Nemusíte prezidenta Zemana milovat, můžete být i jeho odpůrci, ale j třeba si uvědomit,že pokud státní služba vede dlouhodobě kampaň a aktivity namířené proti demokratický zvolenému vedení státu, tak pak to ukazuje, že nerespektuje demokracií a jde ji jen o zájmy těch, kdož tuto službu ovládají.

A to je podstatné si uvědomit ve vztahu k diskreditačním kampaním namířeným proti hnutí SPD ze strany bezpečnostních složek České republiky.

Zpráva o extremismu

Dobytkové z ČT a Honza Hamáček | reprodukce z e-vysílání žumpy ČT

V současnosti jsou bezpečnostní složky České republiky (hlavně BIS a ministerstvo vnitra) ovládány neomarxisty a socialisty. Proto například ministerstvo vnitra vydává politicky účelovou zprávu o extremismu které má diskreditovat politické protivníky ČSSD.

Kdo by snad nevěděl, tak ministerstvo vnitra vede šéf ČSSD Hamáček. Kdo by snad chtěl hned začít s kecy o konspiracích, tak prosím, aby se čtenář zamyslel nad prostým faktem. Podle poslední zprávy o extremismu ministerstva vnitra je politické hnutí SPD šiřitelem nenávisti.

Pokud by tomu ovšem tak bylo, proč není SPD zakázána? Protože šíření nenávisti je v ČR trestné. Jistě, prostým úvodem je fakt, že toto tvrzení je právně nepodložené a u soudu neobstojí, proto si ČSSD provádí skrze ministerstvo vnitra svou agendu a vede diskreditační kampaň proti svému politickému konkurentovi SPD Tomia Okamury.

Dalším příkladem metod odrazování voličů od podpory opozičních stran a politiků je metoda diskreditace. Zde má česká kontrarozvědka mnoho zkušenosti díky přechodů bývalých pracovníku StB, kteří byli vyškolení v sovětské KGB, a kteří poté získali další zkušenosti od americké CIA.

Touto metodou je vysílání agentů-provokatéru či směřování aktivních idiotu do struktur opozice. Takový agent provokatér si ani nemusí být vědom, že je řízen a směrován agenty bezpečnostních služeb stávajícího režimu. Příkladem je hajlující muž z demonstrace na Václavském náměstí z 25 dubna 2019.

Příklad diskreditace z demonstrace 25 dubna 2019

Když probíhala demonstrace SPD na Václavském náměstí dne 25 dubna 2019, tak začala media informovat o tom, že se demonstrace zúčastnil i hajlující muž ve vojenské uniformě (viz níže uvedená fotografie). Cílem médií nejspíše bylo vykreslit SPD jako fašistické hnutí podporované noenacisty. Bohužel nemám k dispozici techniku a finance českých bezpečnostních složek a tak nedokáži vyšetřit, jestli vyfocený muž byl agent-provokatér vyslaný českými bezpečnostními službami na demonstraci SPD nebo šlo pouze o aktivního blbce, který se rozhodl přijít vyjádřit svůj názor.

Mohu pouze říci, že tato metoda diskreditace byla a je velice oblíbená jak u KGB (a její nástupkyní FSB), tak u americké CIA a izraelského MOSADU. Pochybuji tedy, že by ji nevyužila i česká BIS. Vysílání agentu-provokatérů a skrze ně diskreditování opozice proti režimu je běžná praxe a cílem je ovlivnit voliče, či obyvatelstvo, aby nepodporovali opozici. V našem případě SPD Tomia Okamury. Příště zase popíši další metody manipulací, které využívá současný multikulturní a neomarxistický režim k diskreditování opozice proti němu.

Závěrem bych jen rád dodal, že nejsem žádný fanatik do Tomia Okamury a sám ho za některé věci kritizují, nejsme ani člen SPD, ale rozhodně se mi nelíbí, když sledují jak současný režim v České republice využívá vůči opozici bolševických metod diskreditace. Znáte identitu provokatéra? Napište nám na ZDE.