Hřebejk nesahá Jágrovi a Nedvědovi ani k jejich kotníkům! Je jen havloidní lejno mezi prsty?

Já jsem pravda a láska, a zvítězím nad skutečností a fakty – heslo havloidů? Pan Jágr dřel a makal, stal se nejlepším na světě. V očích desítek milionů hokejových fandů je poloBůh. Ze svých vlastních peněz dotuje mladé hokejisty a zábavu pro velké – celý Kladenský hokej. Pan Jágr je na vrcholu již desítky let, každý kdo se zajímá o hokej ho zná. V České republice i ti, kteří se o hokej vůbec nezajímají. Pan Jágr je morální autorita.

Jan Hřebejk | repro: twitter (@JanHrebejk)

Pan Nedvěd dřel a makal, byl mezi nejlepšími na světě. V očích stovek milionů fotbalových fandů je dodnes megastár. Byl a stále je skromný chlápek, lidé ho mají rádi a je morální autoritou. Z vlastních peněz dotuje kluky kteří hrají fotbal a je víceprezidentem klubu Juventus Turín – jednoho z nejslavnějších a nejbohatších klubů světa.

Pan Hřebejk nikdy nebyl mezi nejlepšími na světě, jeho filmy jsou a vždy byly dotované z kapes i těch, kterým se nelíbí. Natočil pár slušných filmů, ale chová je jak ublížený spratek.

Pan Hřebejk chce ze své minulé slávy vytřískat co se dá. Je úplně bez sebe vzteky a kope, kde se dá a do koho se dá, protože mu asi nějak vyschnul penězovod.
Klesl na úroveň ubožáka, který už nemá co říct…
Pana Hřebejka mimo Českou republiku zná pouze málokdo, a svým hulvátstvím a sprosťáctvím je pověstný.


Titulek editorský