Mu-Slimácký dobytek postřílel v kostele šest lidí

OUAGADOUGOU | Kněze a pět dalších křesťanů zastřelili mu-slimáčtí prašiví psi v neděli během mše v katolickém kostele ve městě Dablam v severní části afrického státu Burkina Faso. O vraždách křesťanů s odvoláním na místní bezpečnostní složky a představitelů o tom informovala agentura AFP, která původ sviňských vrahů tajila.

negerští teroristé v Burkina Faso | reprofoto: USSDpt.

„Okolo 9:00 hodiny (11:00 hodin SELČ) během bohoslužby teroristé vtrhli do katolického kostela a začali střílet,“ řekl pro AFP starosta města Dablam Ousmane Zong.

Stejný mu-slimácky masakr spáchaný nečistými prasaty se stal na severu země stal i koncem dubna. Mu-Slimácké zrůdy zaútočily na protestantský kostel v malém městě Silgadji, přičemž zabily čtyř členů kongregace a pastora.


Násilí na severu Burkiny Faso rozpoutali fanatičtí mu-slimáčtí prašiví psi již v roce 2015, odkdy se rozšířilo i na východ, do blízkosti hranic s Togo Benin.
Burkinská vláda vyhlásila koncem uplynulého roku výjimečný stav v sedmi ze třinácti samosprávných oblastí země poté, co při útoku blízko hranice s Mali zahynulo deset četníků.
Mu-Slimácké útoky předtím třikrát otřásly i hlavním městem Ouagadougou, kde přišlo o život celkem šedesát lidí.
Islám nese smrt! Mohamed byl dobytek, který se nechal šousat vepřem! Mu-Slimáci jsou vrazi a odporný dobytek!

Vepř šoustá Mohameda | foto: freedomdaily.com