Terorista a lidská zrůda Juan Guaidó překročil Rubikon: Chce se setkat s vojáky Spojených států. Budou plánovat invazi vrahů?

VENEZUELA | Americká loutka, terorista, vlastizrádce a kriminálník, který se pokouší stále a neúspěšně o zločinecký puč ve Venezuele Juan Guaidó, který se navíc protizákonně prohlásil za prezidenta, požádal svého zástupce ve Spojených státech, aby se setkal s americkými vojáky.

Juan Guaidó – Uřvaná venezuelská opice se stále otevřeným řitním otvorem pod nosem
repro: MintPress News

„Požádali jsme našeho zástupce Carlose Vecchia, aby se setkal s Jižním velením za účelem navázání přímých vztahů a spolupráce,“ řekl terorista Juan Guaidó – to je poslední kapka. Kdy bude zatčen? Takový podý smrdutý potkan patří do vězení a na doživotí.

Představte si, že by toto prohlásil nějaký opoziční politik ve Spojených státech: „Souhlasím s vojenskou intervencí Ruské federace na Aljašce!“ Byl by v kriminále, až by nestačil si držet čepici.

Vlastizrádce a slouha Washingtonu Guaidó, který se předtím prohlásil za dočasného prezidenta, sdělil, že může přistoupit na vojenský zásah ze strany Spojených států, kdy tato slova na vězení úplně podle jakékoliv ústavy a jakékoliv země stačí na uvěznění.

Nevyloučil, že venezuelská opozice může použít článek ústavy, v němž se hovoří o vnějším vojenském zásahu, ovšem to by musel být legitimním prezidentem uznaným OSN a tomu tak není. Jej uznává jen Spojené státy a jejich satelity a okupované země. Mimo jiných Rusko, Čína, Mexiko, Írán a Turecko uznávají za prezidenta legálně zvoleného Nicoláse Madura Morose.Dne 21. ledna začaly ve Venezuele masové protesty proti prezidentu Madurovi krátce po jeho přísaze. Juan Guaidó, předseda Národního shromáždění, které ovládá opozice, se v rozporu s legislativou prohlásil za prezidenta.
Několik západních zemí v čele se Spojenými státy uznala Guaidóa.
Maduro označil předsedu parlamentu za loutku SS.
Rusko, Čína, Turecko a řada dalších zemí podpořily Madura jako legitimního prezidenta.
V Moskvě označili „prezidentský status“ Guaidóa za neexistující.

Título: El terrorista y monstruo humano Juan Guaido cruzó el Rubicón: quiere reunirse con soldados de los Estados Unidos. ¿Planearán un asesinato de asesinos?
Descripción de la foto: Juan Guaido – Un mono venezolano masticador con la boca abierta debajo de la nariz.
Reklama: