Jsou tady. Ti co tvrdí, že taky přivandrovalci nejsou lžou

Sluníčkáři do nás stále hustí, že prý tady žádní imigranti nejsou, nejsou s nimi problémy a že ani migrace nepředstavuje problém. Tyto sluníčkářské nesmysly opět vyvrací několik aktuálních zpráv z posledních dní. Policisté zadrželi v sobotu odpoledne v Praze-Řeporyjích čtyři migranty (údajně z Afghánistánu), kteří do Česka přicestovali v kamionu s ovocem. To ale zdaleka není vše.

Tomio Okamura | repro: FB TO

Potyčky mezi policií a uprchlíky se v sobotu odehrály v uprchlickém zařízení v bavorském Řezně. Obyvatelé zařízení po mužích zákona házeli kameny a jiné předměty a teprve po třech hodinách policisté situaci zvládli.

Migranti zaútočili na španělskou hranici ve španělské africké enklávě Melilla a desítky z nich se dostali na španělské území. Španělské enklávy Melilla a Ceuta mají jediné pozemní hranice EU s Afrikou a kvůli tomu jsou často používána africkými migranty jako vstupní body do EU. Blízko nich stále čekají desítky tisíc afrických migrantů, kteří se touží dostat do Evropy.

Španělsko se po zpřísnění migrační politiky v Itálii (díky našemu kolegovi Matteo Salvinimu) stalo minulý rok čelním místem, kam míří afričtí migranti toužící se dostat do Evropy. Přichází tam desetitisíce migrantů, většina z nich cestuje v lodích přes Středozemní moře.

Nevím, jak Vám, ale mně tohle jako uklidnění migrační krize a problémů s migranty nepřipadá.

Pokud nechcete současnou Evropskou unii, pokud nechcete euro, pokud nechcete, aby nám vládli lidé jako Juncker, Merkelová, Macron či Soros, hlasujte prosím pro hnutí SPD ve volbách do Evropského parlamentu 24. a 25. května. Společně s dalšími vlasteneckými stranami a politiky jako Matteo Salvini, Marine Le Pen, Viktor Orbán či Geert Wilders zabráníme diktatuře Bruselu.