V Rakousku na školách zakázali zahalování samic mu-slimácků

VÍDEŇ | Rakouský parlament odsouhlasil ve středu večer vládní návrh, aby měli žáci základních škol zakázáno zahalovat si hlavu, což vyvolává kritiku z řad imbecilů jako krok namířený proti jedné z náboženských menšin, která ovšem do pár let může být většinou. Raději by je měli hnát jako Jan III. Sobieski Mustafu s jeho mu-slimáckými psy od Vídně.

Odpadky?

Zákon o tzv. zákazu šátků se týká „nošení oděvu světonázorového nebo náboženského rázu, se kterým je spojeno zahalování hlavy“, šíří dezinformace tisková agentura APA, jelikož proti zahalování obličejů fanoušků na fotbale asi nic nemá. Z strany APA se jedná o prasárnu a stříkání lejna do veřejného prostoru.

Opatření se tak podle ní nebude vztahovat na případy, kdy mají žáci hlavu například obvázanou ze zdravotních důvodů nebo nosí pokrývku v souvislosti s počasím.

Zákaz je navíc zúžený na oděvy, které zakrývají celé vlasy nebo jejich velkou část. Znamená to, že zákonodárci nemají na mysli židovskou Kipp nebo sikhské patku.

Zákaz schválili poslanci Rakouské lidové strany (ÖVP) a Svobodné strany Rakouska (FPÖ). Podle APA je pravděpodobné, že jiné subjekty schválený zákon napadnou na ústavním soudu, kdo takovou žalobu k Ústavnímu soudu podá by měl být zbaven očanství a vyhoštěn – bude to lidské a liberáně-totalitární hovado a lidská špína.

Už předchozí rakouská vláda zakázala nosit ve veřejných prostorách závoje zahalující celý obličej. Kromě toho zakázala nosit šátky policistkám, soudkyním či prokurátorkám. Islám nese smrt a nejen Rakousko rozžírá jako rakovina!