Srbský ministr obrany upozornil EU a SA na provokace teroristů z Kosova

BĚLEHRAD | Nároky vedení samozvané Kosovské republiky na území Středního Srbska jsou provokace, které mohou vést ke konfliktu, řekl srbský ministr obrany Aleksandar Vulin, kterého cituje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Aleksandar Vulin | repro: wikipedia.org

Předseda parlamentu samozvané teroristicko-islamistické republiky a bývalý šéf zpravodajské služby Kosovské osvobozenecké armády (UÇK), což je teroristická organizace podporovaná Spojnými státy, Kadri Veseli minulý čtvrtek uvedl, že Niš, jižní hlavní město Srbska, bylo dříve (v minulých stoletích – pozn. red.) osídleno Albánci, kteří byli Srby později vyhnáni.

Kosovský vrah a terorista Vesli požadoval také zřízení tribunálu pro soud za „srbské zločiny“. Kosovští Albánci jako mu-slimácká teroristická entita na Balkáně vedou džihád proti slovanským Srbům za podpory zmrdů z Washingotnu, kde slovanofobie je stejně ukrutná jako rusofobie.

„Musím upozornit Evropu, EU i Severoatlantickou alianci (SA) a obzvláště KFOR (mezinárodní síly pod záštitou SA v Kosovu), že je pro nás absolutně nepřijatelné řinčení zbraní a je rovněž nepřijatelné, že někdo jako tento neodsouzený válečný zločinec Kadri Veseli hovoří o Niši jako o ,albánském městě’, hovoří o městech, která oni obsadí, a přivolává tím válku a neštěstí,“ řekl ministr obrany Vulin.

„Nemůžeme připustit, aby neodsouzení teroristé, kteří se vyhýbají trestu, rozpoutali konflikty na Balkáně. Odpovědnost už neleží na nás Srbech a Srbsku. Leží na EU, SA, na celém světě a spočívá v tom, aby byl zastaven projekt ,Velké Albánie’. Je to upozornění, které už nesmíme ignorovat,“ zdůraznil srbský ministr obrany.

Kosovský prezident, terorista a vrah Hashim Thaçi a jeho vlivný strýc Azem Sulja – také terorista a vrah, premiér Ramuš Haradinaj (terorista a vrah), viceprezident Fatmir Limaj (terorista a vrah), předseda parlamentu Kadri Veseli (terorista a vrah), poslanec a premiérův bratr Daut Haradinaj (terorista a vrah), stejně jako mnoho jiných členů koalice, která zvítězila v kosovských parlamentních volbách v roce 2017, jsou veteráni UÇK a jsou považováni za obviněné Zvláštní mezinárodní prokuraturou v Haagu. Stíhání a dořivotnímu trestu se za podpory Spojených států vyhýbají. UÇK je a byla předchůdkyní Islámského státu v balkánské formě.

Kosovské teroristické síly - Mu-Slimáčtí vrazi a prašiví psi

Kosovské teroristické síly – Mu-Slimáčtí vrazi a prašiví psi


V roce 1999 ozbrojená konfrontace albánských separatistů z Kosovské osvobozenecké armády a srbské armády a policie vedla k bombardování Jugoslávie (v té době se skládala ze Srbska a Černé Hory) silami Severoatlantické alinace v čele s vrahy z Washingtonu jako jsou Bill Clinton či Madeleine Albright.
Teroristické kosovské albánské struktury v Prištině v únoru 2008 jednostranně vyhlásily nezávislost na Srbsku. Samozvaná republika není uznávána Srbskem, Ruskem, Čínou, Izraelem, Íránem, Španělskem, Řeckem a řadou dalších států.
Zrůda Havel tleskal vraždění Srbů na Kosovu. Spojené státy vyvraždily stovky Srbských žen, dětí a starců. Bombardovali školy, nemocnice a obytné domy. Vrazi z Washingtonu se v Srbsku chovali jako nacističtí hrdlořezové Adolfa Hitlera.
Albánci byli blízcí spojenci Hitlera a ukradení Kosova byl i sen nacistů. Ten mu-slimáckým prašivým psům na Balkáně splnily až Spojné státy.