Proameričtí teroristé An-Nusrá připravují v Sýrii provokaci s údajným použitím chemických zbraní ruským letectvem

DAMAŠEK | Ruské Centrum pro smíření znepřátelených stran oznámilo, že v noci 17. května 2019 dostalo informace o tom, že proameričtí teroristé ze seskupení Front An-Nusrat (nebao také: Jabhat Fatah al-Sham) připravují provokaci v provincii Idlíb, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Front an-Nusrá jsou nejbližší spojenci Spojených států

„Podle slov obyvatel obce Serakab, příslušníci An-Nusrat v okolí této obce chystají provokaci s použitím otravných chemických látek a úlomků ruské letecké zápalné munice, dopravené z jiných částí Sýrie. Cílem provokace je obvinit ruské Vzdušně-kosmické síly z údajného používání ‚chemických zbraní‘ proti civilnímu obyvatelstvu provincie Idlíb,“ uvádí se v prohlášení Centra pro smíření znepřátelených stran.

V prohlášení se také zdůrazňuje, že zdánlivě otrávené Syřany, kolem kterých se budou nacházet úlomky letecké munice, plánují nafilmovat a snímky šířit v sociálních sítích a západních médiích. Je to běžná propaganda, kterou naučily teroristy v Sýrii americké tajné služby, jelikož všechny protiasadovské teroristické jednotky jsou na výplatnici CIA.


Spojené státy (SS) svou vojenskou přítomností v Sýrii porušují mezinárodní právo. Porušují tak Chartu OSN, nerespektují svrchovanost Syrské arabské republiky a vedou tak vůči suverénní zemi útočnou válkou, který je Chartou OSN zakázána a je považována za válečný zločin.
SS vraždí v Sýrii civilisty, převážně ženy, děti a starce, kdy bombardují školy, nemocnice a jiné civilní cíle, jako i obytné domy, čímž páchají v Sýrii další válečný zločin – Válečný zločin proti lidskosti.
Koalice SS drží v koncentračním táboře uprchlé civilisty na území Sýrii, kteří slouží živý štít pro jejich ochranu a pro ochranu spojenců Spojených států z řad teroristických organizací jako je Islámský stát, Front an-Nusrá, či Bílé přilby.
Bílé přilby za pomoci vojsk SS páchají v Sýrii útoky chemickými zbraněmi, které pak svalují na syrskou regulérní armádu. Dále pak natáčejí propagandistická videa, kde předstírají používaní chemických zbraní legitimním syrským režimem. Páchají tak zločiny informační války, dezinformace a šíří lži a to vesměs za pomocí zločineckých mediální organizací a agentur: CNN, BBC, AP, AFP a další.
Vůdci SS, kteří se na okupaci Sýrie a páchání tam válečných zločinů (Barack Hussein Obama a Donald John Trump) by měli být postaveni před válečný tribunál jako nacisté v Norimberku a měli by být po tradici řádně odsouzeni k trestu nejvyššímu. Vzhledem, že jsou občany Spojených států, kde platí i trest hrdelní, tak k němu. (aut: -rav-)