Vážení přátelé, dámy a pánové, zdravím Itálii, zdravím Miláno!

Skvělý závěr mohutné demonstrace proti diktátu EU v italském Miláně, na které jsem vystoupil s projevem spolu s kolegy a partnery SPD Mattem Salvinim, Marine Le Penovou a Geertem Wildersem. Podívejte se na video.

Tomio Okamura

Organizátorem byl italský vicepremiér a předseda italské Ligy Matteo Salvini. Celkem na mítinku vystoupili vedoucí představitelé parlamentních vlasteneckých stran z jedenácti států Evropy.

Jednalo se o poslední veřejný předvolební mítink vlasteneckých stran a hnutí Evropy sdružených v politické frakci Evropa národů a svobody (ENF) před volbami do Evropského parlamentu.

Naděje pro Evropu

Vlastenecká frakce ENF prosazuje ukončení diktátu Evropské unie a návrat pravomocí na úroveň národních států, jasné odmítnutí migrační politiky EU a islamizace evropských zemí a nahrazení současné Evropské unie novou formou spolupráce na základě svobody, suverenity a vzájemného respektu jednotlivých států.

Projev Tomia Okamury v plném znění:

Vážení přátelé, dámy a pánové, zdravím Itálii, zdravím Miláno!

Jsme před volbami, které, pokud budeme chtít, mohou být rozhodujícím referendem o budoucí podobě evropské spolupráce. Půjdeme k volbám, a buď budeme volit svobodu a suverenitu našich národů a zemí a demokracii v Evropě, nebo necháme vládu těm, kteří plánují zánik národních států a odmítají demokracii.

Je na nás zda Evropa zůstane evropská, nebo se lidem jako Juncker, Merkel nebo Macron podaří Evropu islamizovat a zbavit ji veškerých evropských hodnot, tradic a svobod ve jménu vlády elit z Bruselu.

Vážení Evropané, stačí, když každý kdo chce, aby Evropa zůstala evropskou, půjde k volbám a dá hlas vlastenecké straně, která tyto hodnoty prosazuje. My máme partnery ve většině zemí Evropské unie.

V každé zemi roste počet těch, kteří odmítají nařízení Bruselu a kteří odmítají kolonizaci Evropy přistěhovalci z kulturně nepřátelských zemí.

Vážení přátelé, chceme si vzít zpět vládu nad svými zeměmi. Není to jen naše právo – je to i náš závazek vůči našim předkům, kteří naše země po tisíciletí hájili před nájezdníky a je to také povinnost vůči našim dětem, kterým musíme zajistit bezpečný a důstojný život.

Děkuji a přeji ať se Vám všem co nejlépe daří!