Má informační terorista Jakub Janda z teroristické bandy Evropské hodnoty v lebce mozek nebo jen lejno?

PRAHA | Rakouský vicekancléř rezignoval poté, co bylo zveřejněno video jak nabízí státní zakázky ruským oligarchům výměnou za ruské peníze na svou kampaň, píše na svém facebookovém profilu vlastizrádce, sorosova děvka a lidská špína v žoldu bruselsko-washingtonských vrahů Jakub Janda z teroristické skupiny Evropské hodnoty.

Informační terorista Jakub Janda z teroristické bandy Evropské hodnoty

„Během jednoho dne po zveřejnění se rozpadla rakouská vláda a budou předčasné volby,“ píše bruselský terorista Janda s tím, že dodává: „Na této krajné pravici mě baví, jak jsou to často prostě jenom zloději a vlastizrádci. Na evropské krajní pravici totiž málokdy najdete politiky, kteří dnešní ruské diktatuře neslouží.“

Dále informační terorista Janda už otevřeně lže a manipuluje, jako šíří brutální dezinformaci: „Můžeš mít rozdílný politický názor, ale pokud sloužíš nepříteli, tak nejsi vlastenec, ale zrádce své země,“ kdy on je placeným zrádcem této země a slouží jako poslušná děvka cizí státní moci.

Má informační terorista Jakub Janda z teroristické bandy Evropské hodnoty v lebce mozek nebo jen lejno?

Janda ovšem v šíření nesmyslů a dezinformací šel dále: „Ředitel německé kontrarozvědky v týdnu řekl v německém Bundestagu, že sdílení citlivých informací s rakouskými zpravodajskými službami představuje ‚významné riziko‘.“

Dle Die Welt německým poslancům řekl, že předpokladem je, že Rakousko může tyto informace zneužít nebo přímo předat Rusům.

„Přesně proto se rezident Zeman a další ruští vlastenci snaží u nás zničit integritu našich bezpečnostních institucí, aby jim naši nejbližší spojenci přestali věřit, přestali s nimi fakticky spolupracovat proti společnému nepříteli a byli bychom tak bezbranní,“ lže a šíří dezinformace o hlavě českého státu pornoherec a informační terorista Jakub Janda z teroristické bandy Evropské hodnoty.

„Rakouské krajní pravici ve vládě se to docela už podařilo, naši vlastizrádci se o to systematicky snaží,“ šíří lži, fake news a dezinformace, terorista Janda, když nazývá stranu „svobody“ za krajní pravice. Je pro vlastizrádce a sexuálního devianta Jakuba Jandu požadavek svobody „krajní pravicí“? Asi ano, protože ve své choré hlavě si myslí, že nacionální socialista Hitler byl pravičák, ač byl stejný socialista jako internacionální socialista Stalin.