Islamizace povede k legalizaci pedofilie v Evropě?

OLOMOUC | Kamarádka ze Sněmovny Václava Klause mladšího, poslankyně a učitelka Zuzana Majerová Zahradníková, která v reakci na jeho vyloučení z ODS také ze strany odešla, v rozhovoru pro deník MF DNES promluvila o jednom z podstatných bodů vznikající strany, kterou spolu zakládají. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Zuzana Majerová-Zahradníková a Václav Klaus mladší | foto: FB VKML

Koordinátoři nové politické strany syna druhého prezidenta České republiky, Václava Klause mladšího, mají být představeni veřejnosti dne 10. června v Praze. Jeden ze směrů politiky nového hnutí je však již známý. Jedním z pilířů nové strany se stalo heslo „braňme normální svět“. Spolupracovnice Klause mladšího, tlumočnice, překladatelka a politička Zuzana Majerová vysvětlila, co ten pojem znamená.

„Je to jednoduchost, přímočarost. Není to svět nějaké elity. Bohatství vzniká z práce, stát se nemá plést lidem do života, daně mají být nízké, sociální systém jen pro potřebné, rodina je základní jednotka společnosti atd.,“ sdělila poslankyně, kterou cituje Sputnik.

Majerová Zahradníková se zaměřuje na školství, a proto zvláštní pozornost v budoucích stranických aktivitách bude věnována zrušení plošné inkluze, navrácení důležitosti a podpoře speciálních škol.

„Třeba v oblasti školství je to svět bez inkluze, bez přehnané byrokracie, je to absolutně odpolitizované školství. Dnes jsem si zrovna četla, že paní ombudsmanka Šabatová by chtěla, aby sňatek gayů a leseb byl zakotven ve výuce občanské výchovy. To jsou přesně věci, na které říkám rezolutně Ne,” reagovala politička.

Homosexuální sňatky podle Majerové Zahradníkové jsou největším ohrožením tradiční rodiny a v podstatě jsou porušením demokratického principu:

„Demokracie je v principu vláda většiny, která respektuje celek. V poslední době jsme ale svědky toho, že si menšiny nárokují rovnocenné podmínky a vydávají to za své právo,“ vysvětlila.

V rozhovoru Majerová Zahradníková vyjádřila obavy, že tolerantní postoj k homosexuálním manželstvím může vést k rozhovorům o pedofilii a zoofilii jako normě: „Přesně to jsou ta Overtonova okna, která byla dříve tabu a teď se víc a víc otvírají. Podívejte se do Německa, kde dnes naprosto legitimně diskutují o pedofilii. Je to salámová metoda, kdy neustále ustupujeme a potom se nestačíme divit,“ řekla poslankyně.

Tyto obavy nejsou bezdůvodné. Ještě nedávno v Nizozemsku působilo hnutí „strana pro lásku k bližnímu, svobodu a rozmanitost“. Mezi hlavní programové body této strany patří snížení věkové hranice pro legální pohlavní styk na 12 let (strana též uvažuje o úplném zrušení takovéto hranice), legalizace zoofilie, dekriminalizace soukromého držení dětské pornografie a tak dále.

Haagský soud uznal činnost strany jednou z forem „svobody projevu“, čímž legalizoval toto sjednocení. Oficiálně se účastníkům nepodařilo hnutí zaregistrovat kvůli nedostatečnému počtu podpisů.

Zuzana Majerová Zahradníková nejednou hovořila o integraci a toleranci. Takže zprávu, že se ve Švédsku studenti z rodin migrantů, kteří nezvládají místní jazyk, budou učit v rodném jazyce, označila za „cestu do pekel“.