Koho jít a proč volit

Rozumný člověk nepotřebuje závazné doporučení od skautíků, ani trapné obehrané nablblé volební spoty s vyzobanou a vychlastanou havlistkou Evou Holubovou. Považuji pod úroveň rozumného člověka někomu meldovat do hlavy, jakou konkrétní partaj má volit.

Jan Kopal

Při racionální volbě stačí zohlednit pár základních kritérií a volba se vám vygeneruje sama: 1. Volit smysluplnou stranu, ne spolek recesistů s maximálním potenciálem 0,1 %. 2. Nevolit eurohujery a další bruselské rektální alpinisty. 3. Podporovat obránce českých národních zájmů, státní suverenity a svrchovanosti. 4. Nevolit věrozvěsty nových genderových náboženství. 5. Netolerovat bigotní politickou korektnost.

Pak už stačí v hromádce kandidátních listin najít tu správnou a na truc stranickým sekretariátům zvolit na kandidátce dva nejlepší kandidáty a TĚM DÁT SVŮJ PREFERENČNÍ HLAS. Pokud budete postupovat v souladu s tímto metodickým pokynem, tak budete volit s klidným svědomím a ku prospěchu vlasti a národa. Přeji všem dobrou volbou a ČR lepší europoslance, než jaké máme dosud.