Budou v Austrálii slavit? Po parlamentních volbách se spustila vlna sebevražd neúspěšných přivandrovalců

CANBERRA | Nejméně čtyři přivandrovalí zločinci v australských táborech na tichomořských ostrovech se pokusili o sebevraždu od sobotního znovuzvolení „konzervativní“ vlády Austrálie. V úterý o tom informovala tisková agentura AFP s odvoláním na přivandrovalé parazity, advokátů a policii.

australský krmník pro zločinecké vetřelce | repro: nytimes.com

Přibližně 800 kusů zločinců, kteří se snažili nelegálně v rozporu se zákonem a kriminálně dostat do Austrálie, poslaly úřady žít na ostrovy Nauru a Manus (v Papui-Nové Guineji). Austrálie má totiž nekompromisní přistěhovaleckou politiku.

Chcete na nás parazitovat? Tak mimo naše území, tak zní vzkaz australských úřadů. Tím vyhovují mezinárodní azylové politice – cítí se vetřelec doma ohrožen, tak není doma, odešel a Australský svaz jej živí. Podmínka přijetí do Austrálie není povinná.

„Mnozí se modlili za shovívavější politiku labouristů a za jejich vítězství v parlamentních volbách, přičemž právě oni byli výraznými volebními favority,“ píše hlásná trouba liberalistické totality na Slovensku TASR na webu Teraz.sk, kdy ovšem nedodává, že favorizování probíhalo jen pomocí šíření fake news.

A nyní se lodivodi liberálně-demokratické totality diví, že protěžovaní levicoví parchanti nevyhráli volby: „Nečekané vítězství středopravicové koalice premiéra Scotta Morrisona však zmařilo naděje migrantů a vyvolalo vlnu sebepoškozování, které si v několika případech vyžádalo hospitalizaci.“

Provinční policejní velitel na Manus David Yapu uvedl pro AFP, že ví o nejméně deseti pokusech o sebevraždu včetně čtyř přes víkend. „Je to problém, kterému právě teď čelíme,“ řekl.“O víkendu jsme měli pokus o podpálení vlastních pokojů a právě teď máme několika, co odmítají jíst,“ dodal, když nebudou žrát zdechnou a Austrálie zase něco málo ušetří.

Reklama: