Podporovatelé EU jsou brutální extremisté

Sluníčkáři opět ukazují svou představu „tolerance“ a demokracie v praxi. Agresivní sluníčkář a odpůrce vystoupení Británie z Velké Británie polil na mítinku předsedu Strany pro brexit Nigela Farage, která podporuje odchod z EU a která vede v britských průzkumech veřejného mínění. Tak kdo je tady ve skutečnosti extremista?

Tomio Okamura |reprofoto: FB

Podobně předáky protiimigrační parlamentní Alternativy pro Německo (AfD) odmítla obsloužit berlínská italská restaurace Bocca di Bacco. Sluníčkáři se zaklínají antidiskriminací, ale sami diskriminují!

Diskriminaci nečelí jen členové AfD, ale dokonce i jejich děti. Letos v březnu soukromá berlínská základní škola nepřijala dceru politika AfD s odkazem na veřejné angažmá jejího otce. Školská správa případ neoznačila za nepřípustnou diskriminaci.

Prezidenta Miloše Zemana a jeho doprovod odmítli v srpnu 2013 pohostit v penzionu v krkonošském Modříně, který provozují manželé Pallovi.

Manažer ostravského hotelu Brioni Tomáš Krčmář v roce 2014 oznámil, že u sebe neubytuje Rusy, pokud písemně nestvrdí, že neschvalují anexi Krymu.

Pravdoláskaři a sluníčkáři se zaklínají demokracií a tolerancí, ale jakmile zvítězí v demokratických volbách někdo jiný, než koho si sami přáli, nehodlají to respektovat. Lidi s opačnými názory potom lživě dehonestují jako „fašisty“, „rasisty“ či „xenofoby“. Přitom sami sluníčkáři a neomarxisté dokazují v přímém přenosu svou netoleranci, nenávist a že jsou odpůrci demokracie a že právě oni sami jsou skuteční extremisté…

Přátelé, pomozte nám bránit opravdovou demokracii a svobodu v naši zemi. Přijďte v pátek a v sobotu k volbám a podpořte prosím hnutí SPD!

Reklama: