Kdo nejde volit, podporuje politiku EU, migraci a islamizaci

PRAHA | O víkendu proběhla v italském Miláně mnohatisícová manifestace vlastenců Evropy organizovaná italskou Ligou vedenou italským ministrem vnitra a vicepremiérem Mateem Salvinim. Informuje SPD.

Kdo nejde volit, podporuje politiku EU, migraci a islamizaci

Zúčastnil se jí předseda hnutí SPD a místopředseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura, předsedkyně Národního sdružení Marine Le Pen či předseda Strany pro svobodu Geert Wilders.

Vlastenci sdružení do politické frakce Evropa národů a svobody (ENF) společně prosazují ukončení diktátu Evropské unie a návrat pravomocí na úroveň národních států. Jasně odmítají imigrační politiku EU a islamizaci evropských zemí.

Chtějí nahrazení současné Evropské unie novou formou spolupráce na základě svobody, suverenity a vzájemného respektu jednotlivých států.

Přijďte v co největším počtu ke klíčovým volbám do Evropského parlamentu 24. a 25. května a podpořte tak úsilí vlasteneckých stran! Evropský parlament je totiž jediné místo, kde můžeme prosadit změnu v Evropě a bojovat za suverenitu České republiky – a proto je zcela nutné v těchto volbách uspět.

Nenechte se oklamat tvrzením, že je správné volby ignorovat, pokud nesouhlasíte s politikou EU. Jde o manipulaci řízenou bruselskou elitou, která spoléhá na politickou naivitu lidí. Kdo nejde volit, podporuje politiku EU, imigraci a islamizaci.

Reklama: