Vůdce SS Trump včera navštívil okupované Japonsko

TOKIO | Vůdce Spojených států (SS) Donald John Trump přicestoval v sobotu na čtyřdenní státní návštěvu Japonska, která bude zaměřena na „posilování vztahů s východoazijskou krajinou a rozhovory o obchodu a rostoucích hrozbách ze strany KLDR“, což je čirá americká propaganda, jelikož vztahy z KLDR vyostřil právě DJ Trump.

Donald John Trump čeká až se mu dostaví rozum

Posilování vztah s okupovaným Japonskem? Tak to už je jen vtip.. Trump bude také prvním světovým lídrem, který se setká s novým japonským císařem Naruhito. Informaci o návštěvě vůdce okupační mocnosti v Japonsku přinesly agentury AFP a AP na pojené na kanál americké propagandy řízené z Langley.

Vůdce Trump s manželkou Melanií dorazil na Tokijské mezinárodní letiště Haneda na palubě prezidentského speciálu Air Force One po čtrnácti hodinové cestě. Po krátkém přivítání se vůdce z Bílého domu zúčastnil na večeři s obchodními lídry v rezidenci amerického velvyslance.

Návštěva Trumpa v Japonsku je orientována více na jeho osobní vztahy s tamním premiérem Šinzóom Abem než na zásadní politická témata, uvedla AP, takže je to jen výlet za peníze amerických daňových poplatníků – dobytek z Bílého domu dostal chuť na sushi.

Reklama: