Ovoce islamizace Německa: Židé, nechoďte v jarmulkách na veřejnost! vyzývá vláda SRN

BERLÍN | Německý vládní komisař pro boj s antisemitismem Felix Klein varoval židy před nošením jarmulek na veřejnosti, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk. Nespecifikoval místa ani časy, které jsou podle něj rizikové, takže to vyznělo pro celou Spolkovou republiku Německo. Islamizace a vítání migrace mu-slimáckých hrdlořezů nese své ovoce.

Ovoce islamizace Německa: Židé, nechoďte v jarmulkách na veřejnost!

Německý vládní komisař pro boj proti antisemitismu varoval Židy, aby v některých částech země na veřejnosti nenosili jarmulky. Felix Klein se tak vyjádřil v rozhovoru pro noviny mediální skupiny Funke. Neuvedl však v kterých částech, takže to vyznělo na celou zemi.

„Nemohu Židům doporučit, aby stále a všude v Německu nosili jarmulky,“ uvedl. Loni se podobně vyjádřil i německý židovský představený, který varoval Židy, aby nenosili jarmulky ve velkých městech.

Statistika, kterou tento měsíc zveřejnila německá vláda, ukazuje nárůst antisemitských incidentů. Média se stále snaží lhát, že se nejedná o mu-slimácké útoky a vymýšlejí si „neonacisty“ (jejich počet se spíše snižuje), avšak korelace s islamizací a jejím rozmachem jasně ukazuje, že na Židy útočí mu-slimáci.

Německá média pak dále lžou, že se zvýšil počet útoků na cizince, což ovšem je něco jako zpráva rádia Jerevan. Správně ta zpráva zní: Zvýšil se počet útoků cizinců na původní Němce s germánským původem.