Američtí vrazi táhnou Českem

PRAHA | Českou republiku čeká další přesun okupačního vojenského konvoje Spojených států (SS), který si tady dělá z našich cest a dálnic stejné oraniště jako někdejší sovětská okupační vojska. Vojska amerických okupantů jednou přes naše území bez souhlasu Parlamentu, proto jsou to válčení agresoři a zmrdi!

Opět i negři jako američtí vrazi budou okupovat Česko | repro: youtube.com (@okrajoe)

„Přes české území bude přesunuto přes 350 kusů techniky a 800 vojáků, celá akce potrvá do čtvrtečního odpoledne. I když se technika bude přesouvat hlavně ve večerních a nočních hodinách, i přesto se řidiči musí připravit na řadu dopravních omezení,“ informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Vojska SS se ze západu na východ českého území budou přesouvat do čtvrtečního odpoledne. Američtí vojáci míří na cvičení do Rumunska a Maďarska. Tím jen dokazují, že EU je jen protektorátem SS s trvalou okupační přítomností vojsk SS.

V úterý ve večerních hodinách přes přechod v Rozvadově projede hlavní část konvoje, která se přes Prahu vydá do Staré Boleslavi. Následující večer ve středu konvoj opět ve večerních hodinách opustí Boleslav a přes Prahu a Brno zamíří na hraniční přechod v Břeclavi. Poslední vojáci SS by Česko měli opustit ve čtvrtek odpoledne, píše agentura o tažení krvelačných amerických zabijáků.

Už o víkendu přes Česko projel menší předvoj konvoje, byl složen ze 40 kusů vojenské techniky a minimálně 70 vojáky. Americkým psům – psí smrt!