Finský hokejový tým rozbil vítězný pohár z MS v hokeji 2019

HELSINKY | Hráči finského národního týmu rozbili vítězný pohár, který si letos vybojovali na Mistrovství světa v hokeji 2019. Na tuto skutečnost upozornila televizní stanice 360°. Fotografie poškozeného poháru tak okamžitě zaplavily sociální sítě.

Finy zničení mistrovský pohár

V médiích se objevily informace o tom, že hokejová reprezentace z Finska, která se letos stala šampiony na mistrovství světa v daném sportu, zničila vítězný pohár. Chybí mu totiž spodek podstavce. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Na daných fotografiích je vidět, že spodní část poháru byla doslova vyrvána. Na dřívějších fotografií, například při předávání poháru, však spodek ještě je.

Na fotografii, na které jsou zachyceni hokejisté na letišti a na které jeden z hráčů drží pohár nad hlavou, je tak jasně vidět, že pohár ztratil svou původní podobu.

Ke snímku a zničenému poháru se okamžitě začali vyjadřovat uživatelé sociálních sítí. Někteří z nich psali, že jde o znamení, že je to poslední pohár pro Finy.