V centru Bratislavy se střílelo

BRATISLAVA | V Obchodní ulici v Bratislavě se včera střílelo. Minimálně jeden člověk byl zraněn. Policie podle informací médií pronásledovala ozbrojeného pachatele. Na místě střelby zasahovaly záchranné složky. Policie pronásledovala muže ozbrojeného nožem a postřelila ho. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

A.C.A.B. SK | repro: TopSpeed.sk

„Jeden muž byl postřelen. Bližší informace zjišťujeme,“ prohlásila mluvčí bratislavského kraje Veronika Slamková.

„Policisté chtěli muže zastavit. Muž s nožem v ruce křičel, že je zabije. Policisté ho několikrát upozornili, ale stále šel a křičel, že je zabije,“ prohlásila svědkyně z místa činu jménem Alexandra. Následně zaznělo několik výstřelů.

Policie má podle informací zveřejněných na Facebooku situaci pod kontrolou. Zraněný byl pouze agresivní muž. Nikdo jiný při incidentu zraněný nebyl.

Celá ulice byla úplně uzavřená. Na místě se nacházelo několik policejních aut a tři sanitky. Do jedné z nich byl naložen postřelený muž.

Slovenský deník SME přinesl informace o tom, že kromě agresivního muže byla zraněna ještě jedna žena, kterou již záchranáři odvezli.

Z důvodu policejní uzavírky ulice byla na místě přerušena i tramvajová doprava. „Tramvaje jsou odkloněny na Špitálské ulici. Linky 5 a 9 jezdí po Nám. SNP přes Kapucínskou a tunel. Tramvaje linky 7 se otáčejí tak jako 8 na Nám. Ľ. Štúra. Linka 1 jede přes Vazovovu a kříž na Špitálskou. Několik tramvají uvízlo na Radlinského a částečně i na Obchodní. Z toho důvodu není provoz pravidelný,“ upřesnil podnik na sociální síti.