Vůdce SS pozval vládce Ukrajiny do Washingtonu

KYJEV – WASHINGTON | Ukrajinský komik v pozici vládce nacistické země Volodymyr Oleksandrovyč Zelenskyj dostal od vůdce Spojených států (SS) Donalda Johna Trumpa pozvání na oficiální návštěvu Washingtonu, oznámila tisková služba administrativy ukrajinského prezidenta. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Pošuk si pozval do Bílého domu komika z Ukrajiny (Donald John Trump a Volodymyr Oleksandrovyč Zelenskyj)

„Prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj děkuje prezidentovi Spojených států amerických za pozvání,“ uvádí se ve zprávě.

V administrativě vládce Ukrajiny dodali, že Zelenskyj považuje návrh zákona o poskytnutí podpoře Ukrajině v ochraně její nezávislosti, svrchovanosti a územní celistvosti, který byl předložen Sněmovně reprezentantů Kongresu SS, za důležitý signál o pevném strategickém partnerství obou zemí.

Což ovšem nic neznamená, jelikož na Ukrajině zákony SS dle mezinárodního práva nejsou vymahatelné, tak komik v roli vládce nacistické Ukrajiny si může na Krym nechat zajít chuť, jelikož návrat Krymu proběhl zcela v souladu s mezinárodním právem a to nezmění ani americký orangután v Bílém domě ve Washingtonu, ale ni komik v Kyjevu. Jsou leda tak k smíchu…

Zákon však připravuje Spojené státy na válku na území Ukrajiny, což přiznává i nové ukrajinské nacistické vedení: „Jak podotýká tisková služba, je tento návrh zákona zaměřen na posílení obranyschopnosti Ukrajiny a předpokládá předání zbraní včetně protitankových, protilodních a protivzdušných systémů, prodej smrticích obranných prostředků, a také zvýšení možnosti čelit kybernetickým útokům,“ informuje Sputnik.

Dokument kromě toho předpokládá poskytnutí Ukrajině statusu hlavního vojensko-politického spojence SS ve válce proti Ruské federaci: „Děkujeme Spojeným státům americkým za důslednou podporu územní celistvosti Ukrajiny,“ cituje Zelenského jeho tisková služba. Celistvost Ukrajiny je jen nacistický výmysl, jelikož nikdy žádná Ukrajina neexistovala a je to jen bolševiky splácaná svazová republika s několika Rusí, částečně Polska, Rumunska a Maďarska.

DJT v akci | repro: SITA (AP-Jacquelyn Martin)