Islám nese smrt! Mu-Slimáci nesou terorismus!

Máme tady další výsledky multikulturalismu, imigrace a islamizace. A sluníčkáři nám budou zase lhát, že migrace a islám nejsou hrozba. Alžířan Muhammad Hišám M., který je podezřelý z nastražení nálože v centru francouzského Lyonu, vyšetřovatelům řekl, že přísahal věrnost Islámskému státu. Exploze podomácku vyrobené bomby minulý pátek lehce zranila 13 lidí.

Tomio Okamura

Hnutí SPD odmítá nenávistnou islámskou ideologii a předložilo i zákon na její zákaz. Předložili jsme také zákon na zákaz islámského zahalování na veřejnosti. Ostatní strany zatím naše návrhy blokují. Pokud si nepřejete, by se u nás dělo něco podobného jako na západ od našich hranic, podporujte prosím hnutí SPD!

Kolik znásilněných a zavražděných dívek, kolik zabitých Evropanů tu ještě musí být, aby se sluníčkářští či zkorumpovaní politici, zmanipulovaní novináři a různí aktivisté probrali a začali bránit Evropu před imigrantskou invazí a nenávistí islámu?

Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná Francie a další státy západní Evropy, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi.