Politická krize: V Rakousku vládne prozatímní vláda a „Pivo došlo“

VÍDEŇ | Rakouský prezident zvolený podvodem a zelený aktivista, jako i údajný sexuální deviant Alexander Van der Bellen jmenoval v pondělí novou prozatímní vládu, která sestává z vysoce postavených veřejných činitelů. Prezident zároveň pověřil tento kabinet řízením státních záležitostí do nadcházejících předčasných voleb.

Brigitte Bierlein a Alexander Van der Bellen | repro: Hornnews24.com

Expertní a genderově vyváženou vládu sestavili po tom, jak se koalice pod vedením kancléře a šéfa konzervativců Sebastiana kurz rozpadla následkem obvinění jeho krajně pravicových koaličních partnerů z korupce, připomíná tisková agentura DPA. Rakousko má asi co chtělo! Vládu debilů a genderově vyváženou!

„Jsem přesvědčen, že nová vláda bude reprezentovat Rakousko politicky a diplomaticky jako sebevědomou zemi v srdci Evropy,“ prohlásil deviant Van der Bellen.

Novou expertní vládu povede první rakouská kancléřka Brigitte Bierlein, která pro politické záležitosti dočasně opustila funkci předsedkyně ústavního soudu. Vládu tvoří šest mužů a šest žen a je jedno zda jsou schopní nebo debilní, jelikož je to jen kabinet EU protektorátu Rakousko.

Slavnost skončila. Islamizace a genderizace v Rakousku nastupuje. Příjmení premiérky by se volně dalo přeložit: Pivo došlo!